Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd ha megtanulsz kuplungolni.
amúgy az sajna 400+ 60 000. ruhába kiegészítőbe ne tégy pénzt mindenki szabadul a cuccától olyan szintű túlkínálat van hogy a ruhádba bele költözik a moly mire eladod.
mai házi feladat 6 dugós féket gyártani a szörnyre.
na téleg,akkor mi megyünk?
400+160ezres berick ruha
most gondolkodom mit is mondtál te a kuplungról, hja baszol használni.
hosszra forma forma árban nem vagyok kompetens.
ez 40 cm hosszú és 58 mm-en keresztül ordítja a világba a 9-es bosszúját. pikk pakk a helyére tolod, még bármilyen márkát elbír a palástja és 15 forint az ára. 300 ft a kis bilincsnek darabja ha jössz a ringre átveheted.
na nyögd már ki
attól függ: mire
attól függ: kitől
ha NAV az illető akkor..............
ma kaptam egy ár ajánlatot
gogle a barátod: beütöd a keresőbe a gumid márkáját és a gyártó/kereskedő honlapján minden infót megkapsz róla. én így tettem mikor megtudtam a bridgestone bt 021 szarnak nevezett túra gumiról hogy az már 2 komponensű, csak mindenki a michelint ismeri 2ct néven,
itt vagy te is! szeva!
igen, hozod az asszonykádat aug23. lime paty, reggelsz min 4x 20-re, és ha van vér az inaidban akkor azt est fénypontjaként újra faxa kerek gumáid lesznek az oldalán rojtosra kopva.
ott kopik ahol használják ! minden gumi kockásra kopik csak a hegyesebb sport gumiknál jobban észre vehető
a szezonból még sok van hátra jó idő és pénz kérdése mindenkinél ez a téma.
motort szeptember-január között kell vásárolni, tavasszal már emelt áron és a megmaradt példányokat nézegetheted.
ősszel szabadulnak vagy cserélnek járművet többen, a gazdagoknak ez teljesen mindegy, most hallottam hogy betoltak egy v-stromot toltak rá zsét és kihoztak egy cbf 1000-t alig használtan.
de motoroskiller ismeretségi körében is most cserélt gazdát egy arany zx9.
Sziasztok az én kicsikémmel megyünk Szlovákba 2 személlyel milyen gumi abroncs nyomást ajánlotok nem slic gumiról van szó.Ja és mi az istenért kopik a hátsó kockásra,mondják azt ,hogy laposan járok vele,más szerint sok az egyenes itt az Alföldön,,,,,tudtok ebben segíteni ?
Köszönöm szépen a segítséget de szerintem akkor tavasszal lesz ebből valami addig még spórolok rá.
Nem fogom felhívni megfogadom a tanácsod, meg szerintem napolom ezt a motorvásárlás témát gyűjtök még rá. Szezonból sincs már olyan sok hátra, lehet ezért megköveznek:D
jah, és licites 100-125 eurónál fog megállni. + kormány + mismanc +posta.
valamilyen papirenje nincs meg ,de ad brííííf másolatot?
a nagy gáz hogy nem fog elérni a gázbovden és a kuplung bovden, amiket itt gyártanak azok pedig teflon bevonat nélküli bovdenek, és nem megfelelő a bovden külső és belső méret magyarán szorulni fog a saját házában a bovden.

mi a postaköltsége?
Valakinek esetleg?
Superbike villahíd
de megmondom őszintén én a helyedbe C modellen gondolkodnék! 50-el drágább de elég jó állapotú képek alapján!(sztem engedne is kicsit) B-re sokan panaszkodnak... http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja-7151467
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja-7158272

és ez?
6-osomon ugyan ulyen volt... gyönyörű hangja volt!
pedig ez kibaszott jó hangú dob!kicsi reszelgetést lehet megérne...
szerintem meg összetörte,és nem akart csomó pénzt adni idomokért!kitalálta,hogy igy eladja,annyiért mintha idomos lenne!