Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez utcai de nekünk pályán is hibátlan
Na valami ilyesmit emlegetett az egyik haver. És az milyen csak pálya vagy utcára is jó. Mert most kimondottan slickben gondolkozom. Be üzemelem a gumi melegítőket és góóóóóóóóóóóóóóóóó
pirelli diabolo supercorsa elöre sc2 hátra sc1
Már meg volt küldtem neki mailt.
szeva keresd a gumi topickban briant
A gumi miatt csak vakartam a buksim ,most slick gumi után kajtatok
Így jöttem haza tegnap
Hát igen, nyomaték ide, nyomaték oda, a kilences kis pályán nem tud annyira érvényesülni.
Üdv urak tegnap kipróbáltam a hatost pályán. Mint egy álom ,pedig nem mai darab.Pille könnyű. Már csak jó slick gumi kell mert a célrará ban meg viccelt. Elúszott az eleje, épp hogy térdel vissza bírtam magam lökni. De kapásból 4 mp el jobbat mentem mit a kilencessel.
9es-hez trafó mennyie kerűl?akár használt akár új.
szept 27-29
de ne hozzám igazítsd,,,a tömeghez,,,ha nem tudok menni igy jártam...
szeptember vége se?
Nekem csak aug 23-25 jó ,aztán sehol se...
szeva,éppen akartam csinálni 1 felmérést hogy kinek mikor lenne jó?ugyhogy lehetne irkálni mindenkinek hogy augusztus vége,vagy szeptember eleje-vége?kinek mi
Emberek jelentkezzen aki ott volt tiszaföldváron Zx9-R el!
Bogyesz !
Mikor lesz a buli Panyolán?
Nee szept 6-7-8-án mert akkor tőlünk senki nem tud menni!
Augusztusban szét lesz szedve a blokk és kiderül hogy mi a baj. Majd elmondom akkor
akkor lámpát is kell venned ami nem olcsó dolog!
Sziasztok,tud-e valaki segíteni nekem?99-esre érdekelne fejidom,vagy ha passzol rá esetleg a 2000-es évjáratú fejidom,akkor inkább az. Hol tudnék értelmes áron hozzájutni?Köszi.
Én 15 %-kal erősebb rugókat is tettem bele,és a kuplungkosárban az első lamella elé betett két acél karikát(az egyik inkább egy tányérrugó) is kivettem,mivel a kettő együtt vastagabb mint egy lamella(nem összenyomott állapotban!),hogy nem e amiatt csúszik meg ott,de attól sem szűnt meg!
Így most nincs benne!
Egy dolgot nrm cseréltem még ki,azok pedig a fém lamellák.
De mivel se megégve(elszineződve) nincsenek,se elkopva,ezért azt nem tartottam szükségesnek.
Valószínű össze adódnak a dolgok, abban a sebességfokozatban, azon a fordulaton olyan a rezonancia, hogy a rugók nem nyomnak megfelelően.
Próbálj esetleg rugókat cserélni a kuplungban.
A kuplung mögött van egy tehermentesítő szerkezet, az is lehet a ludas, szintén sebesség és fordulatszám tartományi rezonancia.
Én írtam!
De a sebességet nem dobja ki,csak felpörög a motor,tehát megcsúszik a kuplung.
Ennyi.
Én anno megkérdeztem itt,hogy mi lehet ez a jelenség,de nem tudott rá senki magyarázatot adni,ellenben volt vagy 2 példa ugyanilyen jelenségre más motoroknál is.
Én vettem bele papír alapú "racing" lamellákat,próbáltam 3 féle olajjal,de bármelyiknél előfordult időnként.
Tudom azt is,hogy ha a kuplung lenne kopott,akkor a legnagyobb fokozatban kellene megcsúsznia w legkönnyebben,de nem ez történik!
Nekem harmadikban 8000-től csinálja jellemzően,időnként.
Úgyhogy passz,és már nem is érdekel!
Mivel nem szoktam indulni a Superbike vb-n,és nem számítanak a tizedek,így olyankor váltok egyet és tekerem tovább a gázkart!
de ha kuplung akkor abba mi? lamellák miatt az összes sebesség megcsúszna meg korábban irta valaki hogy annak cseréjével sem javult meg.
haverom azt mondta hogy a 4.nél a kapcsolóköröm miatt van.