Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha kell a fékbetét akkor én is tudom szállítani árajánlatot is tudok adni!
csak óvatosba, és vigyél endúró gumikat oda az köll.
Merthogy miert ? Neki van elado ilyen ?
Jó reggelt!

Na akkor irány Lillafüred!
Kiru alig várja hogy vegyél párat belőle
Pipi baszod,hol vannak már a képek?
egy csomag ilyen fekbetet megeri a 10.000 forintot, ,, milyennek ismeritek ezt a tipust ? ?
_
Az első szép, a második meg jó
Egyik se lesz olyan kényelmes, mint a faragott R1-em.
A debreceni házunknál megcsináltam a melléképületet megnézheted. Az egyszerűbb volt, mert ott legalább a gerendák maradtak, és persze kisebb is.

A munkadíj azért érdekes lenne.
fosláncal 130 volt a padló de a városba már jól éreztem magam el is maradtál a csomagoddal el is feledtem mondani,ahogy ki kanyarodtam a sámsonira,balra a mol kutnál áltak a sünök,el pengettem melettük rendesen,ahogy tőled indultam na most vagy mértek,vagy csak tátikáztak,de nem jöttek utánnam
utolérte magát...
rendben.
Szeki, ha utolérted magad mondj egy árat a hűtés "vízcsőre"
a bomba rongálja meg őket
jaja,,a kibaszott uj skodák,,itt is ilyen van..
bár egyiket se próbáltam még degyílkosak két motr ami tetszik meg még a 2010 zx 10 az se rossz
ezzel lehet ennek tök mindegy, benga kell bele és otthagyja vazze az összes csicskát. a másik is bohócot csinálna a sok fasszopóból.
ezt pár perce lőttem
szarházi
ennyit róluk, orbán kutyái, ugatnak a szarháziak.
a ződet nem arra szántam, mindenki szeretne megvalósítani egy álmát egy jó verdát. meglett. de nem tudok rá vigyázni
mikor a 471-en elkezdek élvezkedni ott lebeg előttem hogy ha berakom a susnyásba vagy egy kanyarban négy lámpa fog szembe jönni akkor tisztában vagyok vele mit veszthetek.
de ha egy arra való járművel -9- nyomom és üvegszálas idomokkal akkor nem fáj ha bármi történik vele megépítem újra, de ezt a mostanit nem lennék képes anyagilag összehozni, a másik hogy ha élvezkedel akkor valami biztos oda vesz
Hát ha beleteszi ezeket az anyagokat akkor még az unokáit is kibírja . De hát általában kispórolnak ezt azt utána meg egy két év múlva hullámos lesz a tető . Na mindegy én meg csináltam a kiírást a többi az ő dolga.Úgy is gyakorolnom kell a számolást mert szeptemberben 300m2 tetőt megyek csinálni. Asztalos létemre
ne kaparj koma!
remélem magának csinálja majd,és 2 nap mulva rászakad...
Sedu na akkor kezdjünk bele. Jelzem ez csak az alap mennyiség. úgy hogy nem tudni mi megy rá (én cseréppel számoltam). Kérdés még milyen szegés menne a végére (ez függ attól hogy mi lesz rajta) Munka díjat nem írok mert nem tudni hogy látszó szarufa vég az is csak simán vagy csikónyakas megoldással stb. Az orrom falra és a látszó szarufa tetejére lambériát számoltam.Szóval sok a kérdés de azért ezekből tudsz viszonyítani.
Szelemen :15x15 - 28fm
Szarufa: 520x15x7,5 -20db (70-75cm es kiosztással)
Fogópár: 250x10x2,5 - 38db
Orrom merevítő a lambéria alá: 200x10x5 - 4db
Lambéria: 32 m2
Scerépléc (bramach) : 300 fm
Ellenléc : 104 fm
Tetőfólia :88,4 m2 ha jót akarsz akkor párazáró fóliát kell rá tenni.
Na úgy nagy vonalakban ennyi, a többit csak az tudná aki elmegy és felméri a helyszínen.Amúgy ennek az anyagára felénk kb 280000.- lenne cserép nélkül.
amíg ilyen emberek vannak a világon mint ezek a rendőeök a videón adig nem kell csodálkozni a helyzetünkön sőt itthon sokkal durvább csak hát semmi nem kerül nyílvánoságra sőt mi magyarok is csak azt nézzük hogy tudunk keresztbe tenni a másiknak tisztelet a kivételnek link