Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erika,igazán be engedhetnéd a Pipit kicsit a házba legalább adig mig a képeket fel rakja
jövőhéten Tiszaföldvár ki jön?
ez fel megy mert 3 csavaros nem összekötő csöves
nem a 98-99-re csak a 00-04 gyári dobokat tudod felszerelni, sport dobot nem mert a C csatlakozása 3 csavaros, a 00-04 pedig összekötőcsöves találmány.
lehet lesz egy Vance &Hines rendszerem a 9 re.
Na mivan Sedu még mindég nem találsz magadnak tetőfedőt ?
Nekem Z750 kibelezett dob volt a 929-es Hondán, csak fantázia kérdése az egész
Most az R1-ben ott a Ducati futómű, félig már az idomok is rajta vannak, már csak egy első tengelyre várok.
Hát, most erre nincs píz, inkább csak infót gyűjtök, mert olvastam ezt is meg azt is, aztán nem tudom mi az igazság ebben az ügyben . De lehet, hogy majd lesz egy másik gyári dob kibelezve-rövidítve, és akkor nem lesz probléma:DDD
Nekem kalapáccsal felment Elég hasonlóak, az egyik évjáratnál az összekötő cső aljánál van vázhoz felfogatás, a másiknál nincs.
Ha más nem kipufogós segít feltenni én nem aggódnék emiatt.
Na jó, de a valóságban a Z1000 és a ZX9 blokk nincs túl távol egymástól. Sőt, minimális módosítással 9-esbe a Zé váltóját is át lehet faragni.
Itt az a kérdés, hogy módosítás nélkül felmegy-e.
Minden jó mindenre, én a Z1000-re is tettem 9-es kipufogó rendszert
Az R1-ben is jól dolgozott a 1098 futómű, pedig a Ducati gyárilag himbás rendszerű.
Egyáltalán a 98/99 évjáratra felmennek az újabb évjáratú 9-esek kipufogói? Van valami különbség?
Hogy szedtétek le az oldaláról a feliratot?
Eltelt egy kis idő mire rájöttem, hogy a két cső ugyanaz a képen A jobbik állapotú érdekel, kép alapján amin vannak gumicsövek, de a gumik nem köllenek
Én vótam! A jobb oldalra való cső kéne, mi píz vóna?
metzeler racetec pályagumi vágva, do not use road felirat kimunkálva az oldalfalából, kopás jelző luk a gumiban
valaki ezt is kérdezte tőlem, meglett.
akkor hajrá!
köszi már szereztem
a guma képe amit néztél, 190-es 12 forint az ára, pár száz km -van benne.az ujjamnál ott az öntőforma mintája.
gyűjtsed a pénzt rá gyorsan
nagyon zsír hangja van már vágva van de így szép a hangja és titánium baszott könyű
Ó bazmeg mióta keresek csavaros arrow dobot...csak pénz nincs most Ez gyárilag ilyen rövid vagy rövidített?
próbálom utolérni magam.
felesleges
eladó.