Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze hogy özönlenek a külföldiek !

kár volna el bontani azt a ződet szeki inkább rendszám le ozt dzsí
Az biztos hogy kitartó a magyar nép. Csak azt nem tudom hova még tovább.
eddig 520 +2X190 mentem az ország útjain tehát nincs egy 1000-es. vagy szétbontom és 2-4 év alatt kiárulom a 9-est vagy csak külföldön motorozom 2x 3x egy évben, tehát minimális lesz az esély arra hogy találkozzak velük
mit húzozkocc várhatóvolt hogy hol landolnak a milliárdok a zsidóknál, miből lehet még több pénzt kifacsarni :ebből.
olvasd az origót, szállodák százai zártak be idén, wellness hotelek 1/3 áron eladók, de nem veszi őket senki. adót akarnak facsarni a baráti üdülésekből is, 30 rugó innen az országhatárig egy út egy 24T khemionnak, még szarabb utakon

változtathacc 1 év múlva, monnyuk géppuska kelleni fog hozzá.

épp most monnya a TV hogy özönlenek a volt fesztiválra , van pénz van pénz van pénz van pénz
pedig a csóka előszőr a fantasztikus tl1000 akart venni

én nem ismerem de valami fő vagány hülye gyerek lehet majd próbál az is erőlködni ozt ki fújom az orrát
úgy ám házamtól a szolnok vasútálomás 17 km ez általában nappal 5 perc

és az én kipufogóm akkor nem kormos

jössz földvára kormolhatod csak annyira húzzad neki hogy folyon a víz a markolatbol
a tróger vajon hogy ért haza ?
érdekes, hogy nem keres kormánykapcsolót a motorjára pedig csak az imádság és pár csavar tartja össze, tán teszteli a munkánkat
fazi ha valahol a balcsi környékén offol a gép nincs garanszija
te meg ott lax szolnok-tól egy kövér gázhúzásra
voltunk a főutcán annál a magas csávónál aki vette a zx6-ot, 520 ra hirdették 470 be hozta el szoboszlórol, esztétikai hibás ami annyit takar hogy nincs épp elem ami törve javítva ne lett volna, gumi lánc kellett rá és ha jól vágom most hétvégén már a balatonba fognak hányni szombat este
első nagymotorja
ki kellene kormolni egy jó kis nyelezésen
nem lett VA 9 nittelő szem nekem is van VA7 láncom de ahoz sem van kapocs szem
régen nem evett ennyit a 9 esem mint vasárnap , össze is kormolta a perforált csövet a dobban rendesen, nem tudta mi van, mé megyünk túra tempóban
meg szög
No, ennyi minden nem kell! Csak egy valami kell, píz!
sok-sok szarufa,gerenda,cserépléc,állószék,cserép,kupás,stáblondeszka
45 fokos nyereg tető 6,5x7,5-es alapterülettel, körben fél méter túllógással. Köszönöm előre is.
Írd le a méretet és dobom hogy mi kell hozzá és milyen méretben
Ha arra se képesek hogy egy árajánlatot adjanak, akkor nem kell jönni dolgozni sem.
Amikor megemlítem hogy leírjuk hogy mit mikorra és mennyiért vállal hirtelen elmegy a kedvük a munkától. A legutóbbi sem elérhető telefonon.
Majd lesz biztos egy ember akinek kell a pénz és dolgozni is akar érte.
A sok autodidakta mindenhez értő ácsra nincs szükségem.
Legrosszabb esetben megcsinálom magamnak.
csütörtökön akartunk menni de nem volt jó pár embernek és megyünk inkább pénteken közösen vagy 12-en
Hát ez minden csak nem gyári hossz.
Csináltatni kel neki egy másik összekötőcsövet aszt jóság van. Mindent meglehet oldani.
vágom a borsót én már szerdától lent leszek a mixi vagy péntek vagy szombat többieket nem tudom
pénteken menénk és szombat haza
jössz te is bogyó ?