Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Voltál a mátrában pocok? A fene a pofád. Én augusztusra tervezek egy mátrát. Szeptember elején meg Erdély 3-4 nap.
Ma is jó sokan voltak fent a Mátrába!
Néz már egy képen van Csimbi az asszony meg a szerelmem
Faszák a képek Szeki bácsi!
Pipikével mi a faszom van má?
Erika letiltotta?
4szögletes ez,csak kereknek látszik
Nekem még a régi fajta, szögletes van rajta (mint a B-n), ez a kerek csak a 99-esekkel jött be asszem. Persze ez is jó, ha van belőle kettő...meg mi lenne az ár?
4. Sebességbe felpörög 7-8 ezres fordulatrol. Mi lehet a gond? Csak 4-be de mindig.
Szekiii! Sürgős segítség kéne...ügyes voltam és nekimentem a garázsban a jobb indexnek, aminek eltört a tartója Tehát most lóg, és megragasztani sem tudom...
Van gyári indexed C-re elfekvőben? Akár jobb-bal érdekelne mert a bal oldali sincs szép állapotban Vinném a vízcsővel együtt.
Hááá Zoli, aztán majd kötelet ne vigyek? Oszt Húzol magad után? Így is, egy helyi csákó lehetett mert úgy ment kocsival előttem mint egy állat. Ez ment bele minden kanyarba mint egy állat alig bírtam megelőzni. Tiszta szígyen vót.
Látom, csak kijutottál. Örülök neki...
Legközelebb kimegyek felvezetni téged, (titeket) kicsit jobban lehet haladni, ha van egy ürge, aki már feltérképezte az éppen aktuális állapotokat a hegyen.
Hát ez duplán meg érdemli a cserét.
Tegnap még felfedeztem benne egy szeget is, kihúztam pszíííííííííííííííííííííííííííííííííí
íííí, hoppá vissza dugta. Legalább a gumisig bírja ki.
Hát megértelek téged is.
már nem motorozok arra inkább megmarad a benga és a lovetta ha lehet akkor hosszabb távra megyek és el innen, megy pár motoros külföldre inkább hozzájuk csatlakoznék.
tegnap lemértem a robesz 140 km-es fogyasztását
2.6L 100-ra úgy hogy mikor bogyesznek intéztem volna a nittelő szemét akkor volt teli csűd is benne jócskán. 15 perc alatt át érek a városon, parkolási gond 0-al egyenlő, trafi fújhat a seggembe fényképezgetem őket kedvemre a kawát elő sem veszem, hosszú C vágányt kapott, nagy motorral talán a 21-i pályanapon meeek és tiszaföldvár lesz program, hét közben off a zöld sárkánynak 1 -1.5 hétre 1500 ft a tele tank az szgk.-val sem kell járnom ott is marad benga kell ennél jobb.
Nem mondom hogy nem volt izgalom mentes egy két kanyar. Volt egy pár happymeal egy pár kanyarba. A kedvencem a murva a kanyarok közepén. Jah meg egy két helyen kerülgetni kellett a jó kis lyukakat. De élvezhető volt.
tiszkécske
tiszakécske
EBC FA158HH Goldsuff Sintermetall első fékbetét garnitúra
Ez a nagyon korszerű termék elsősorban közútra és sportos használatra készül. A legmagasabb szintű igénybevételre, nehéz és gyors motorokhoz ajánlott. Az összes szinter fékbetétet az USA -ban gyártják és erősen megnövelt élettartammal, valamint perfekt fékerővel rendelkeznek minden körülmények között egész életciklusuk alatt. A különleges két részre osztott fékbetét megelőzi a túlmelegedést és ezáltal a fékerő kihagyását, az úgynevezett "fadinget". Egyes modelleknél ahol ez szükséges egy rozsdamentes hőelvezető lemezt is alkalmaznak, hogy a fékezéskor keletkező hőterhelés a hidraulikát minél kevésbé befolyásolja.
Kíméli a féktárcsát, mivel nem vasrészecskékkel, hanem speciális minőségi anyagok felhasználásával készül. Ezáltal megakadályozza az erős kopást vagy féktárcsára tapadást, ami hosszabb állás után nyomot hagy a tárcsán. Januárjában a német MOTORRAD újság által tesztelt tíz különböző gyártmányú fékbetét közül az EBC HH sorozat ismét az első helyezést érte el.

Mentes minden egészséget károsító anyagtól és Európában elsők között kapott ez a termék TÜV és ECE90 regisztrációt.
10500 párja 21000ft +szállítás 2500ft tól előre utalva olcsóbb ajánlva kb1600ft szállítás várható átfutása 1 hét van kuplung lamella is ebc ha valakit érdekel......kuplung megfogó
este lövöm az én gépem készült képeket.
akkor kerem szepen az ar-ajanlatot !
4 darab azaz 2 par kellene !