Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Nézd át a csatlakozókat, néha oxidálódnak, és megégnek.
A csúszósarukat pucold meg, és finoman nyomd összébb őket, hogy
szorosabban menjen bele az apa.
Erre gondoltál egy robogó ára 140 eft
és mit találtál a darázs helyett?
mától? az jó
elvileg megyek.......mától függ még
holnap?
dokibá,az az 50-es lufaszod az pitbike?árra?
2 hónapja vettek egy feka 9-est törökszentmiklósra, dobálja a 4 fokozatot.
Mindkettőtöknek:
Sajnos tavaly ősz óta nincs meg a rettenet, anyagi okok miatt. Akkor még úgy volt, hogy visszakerül, de másképp döntöttem. Ez egy hosszabb sztori, nem részletezem. A lényeg, hogy sajnos másik motorom lesz. Ami vígasztal: olyan ez, mint a válás. Kivéve, hogy az új menyecske ugyanolyan lesz, csak fiatalabb .
Mert nekem más motor nem kell, csak Kawasaki ZX-9R...
Nem voltál véletlen egy jó másfél hónapja lehetett vagy talán 2 is volt már Ártánd motoros találkozó, vagy szokták keresztesinek is emlegetni. Volt ott egy feka 9 es.
Hol jártál vazze?
motor? eladtad?
Egy hete itthon lazítok . Motor nincs, tavaszra szeretnék (szóval fogok) venni. Megyek kocsmába
Na néé mááá,itt az elveszett bárány.....
Mi van veled Jóska?
Oszt mit csinálnál te a sörrel? Behozod Csabára?
Sziasztok! Elég rég írtam már. Remélem tudnátok segíteni. A helyzet az, hogy (zx9- 2001) melegszik az akuumlátornál a tompított világítás (fehér) színű kábele. Biztosíték rendben, világítás rendben(semmi gyárival megegyezetlen, nem xenon), semmi probléma, csak észrevettem hogy melegszik. Gondolom nem most kezdte, mert kicsit már be is van barnulva. Szóval gáz nem lehet vele, de idegesít, mert gondolom nem így kellene működnie. Gondoltam megkérdezlek benneteket, hátha találkoztatok már ezzel. Köszi srácok előre is.
Persze,nem kérdés.....2-3 tálca sör
Meghívott ,gondolom csak nem ketten leszünk
bogyesz idén csinálja?
Remélem hogy összejön mert elég sűrű lesz az augusztus, kezdés 7 én pálya oktatás, utána meg ígértem a gyereknek a balcsit majd Bogyesz buli, utána jön csak Erdély
az fasza, volt szerencsém hozzá! Drukkolok!
Medve tó van tervbe véve
meddig mész be?