Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zsír kis buli lehet szívesen szippantanám magamba a sert egy ilyen rendezvényen
majd emlékeztetlek
mert te még adósunk vagy emléksze KULCS
azért a suzucski lámpa fotót még meg nézném szemból,ha sikerült elő halásznod
nézelődök
reméltem is kispofám hogy bejön
motorral mi lesz. 1000-re cseréled.
felejtek.
ha ennyit ad érte valaki akkor igen! sajna már több okból is kellene a kocsi, kettő egyszerre meg nem menne. de úgy hogy nem jó nem szeretném eladni ezért megcsináltatom. Nem akarok senkit átverni!
te is szabadulsz a technikától.
Jóétvágyat!
Ráérsz vele hétvégén lesz szétszedve sokak szerint az van elkopva! ha az akkor megveszem!
irgum burgum Szeki
most vacsora sztán keresem, meg a vízcsövet is, ram air dobozt is.
a bontott B cuccokat nekem tette fel, utolsó esélye a B-nek hogy szíve legyen.
a micron dobot megvettem, a hengersor is kell a hengerfej is bejöhet, a vízpampa köll. utolsó esély, nincs több dobása a B-nek. értéktelen,senki nem keresi, pár év eltéréssel ugyan az lett a sorsa mint az FZR 1000 sorozatnak, amíg el nem érték az 50 e km-t addig maga volt az álom és az erő. sztán elfogytak a km- futással arányosan, ott olajat főtengelyt és váltó 2-est kellett sűrűn cserélni, a B 9-be főtengelyt hengersor hengerfej motorház,vízpumpa,generátor lánc a fogyó alkatrészek listája. az FZR-be volt aki akkor annó 80 ft-ért új gyűrűsort rendelt és akkor is evett 3-4 decit 1000-re, utána 5-8 deci de aki lőtte 1.5L is ki tudott préselni a kipufogó csövön.
Meg van még a gyári kuplung lamella szetted?
tegnap megnéztem,a Z Világ háborut uj keletü dizájnos film,mert a ZOMBIKAT ZOZONAK hivták
fritz76 ha árulod akkor mi pénz a Micron dob ?
hol vannak a kilépős képek?