Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még szőrös volt!
Pilot power van a kicsin fent. Én is elégedett vagyok! Egerbe megmentett egy hatalmas zakóktól. Bizonyított.
Látom ismét sikeres volt a kécskei buli. Az egyik képen látom sok szerelőt,fazon (motorja) körül,de csak jimy nézelődik jó irányba,mert az 1ső számú törvény a zx9rnél,tessék ki venni azt a kibaszot hátsó kereket.
2. szeva
szinte nem győzöm letenni a telefont
1.J ó estét benzin pocsékolok.
Cső
Érdeklődőkkel hogy állsz?
nem rossz,nekem is bejön.....bár a power sport jobban
A pilot power viszonylag tapad is,nem is kopik nagyon gyorsan,és az összes gumi közül az mutat a legnagyobbat!
Nekem volt már párszor,én szerettem.
Hónap veszek gumit! Csak azt nem tudom Metzeler Racetec-ket vagy Michelin power pilot-ot....
Az enyém ugyanezt csinálta,kicseréltem a lamellákat,semmi sem változott,bàr mostegy ideje nem csinálja!
Nekem főleg harmadikba csinálta(ja),vagy max.negyedikbe,frljebb nem!
Ja,és szintén 8000- nél!
A kis haver 2003- a szintén!
Találkoztál már olyan problémával hogy csak bizonyos sebességbe felpörög a motor? azt mondják ha lamella akkor minden fokozatban kéne csinálnija. De az enyém csak 4.ben 8-9 ezres fordulatnál felpörög.
anyira nyomja az angolt,hogy már az angoloknál is angolabb,vagy amcsi
legalább a gumikat meg vette az okos,?
Emberek ,ma volt egy érdeklődő a motorra nem semmi volt a csávó. Egy roncs szutyukira akarta elcserélni. Valami randa sárga színűre. Nem tudom mit gondolnak egyesek Csak a drága időm pazarolta, na csak kapjam a kezem közé ,lesz nemulass.
fákjú héjú varjúvanavetésön, anyád köcsög buzi amcsi. és ki is próbáltad amit össze kreháncsoltál barom, meeee amit össze fakjúztál az egy fos, szarnak semjó a farikcsád. és még egy óccssó zsibis kúpfúród sincs egy dolcsiért.
nyári kéne,a méret jó bár lehetne 215-ös,de jólesz a 195-ös is......muti képet,adok érte turbót leömlővel
Ilyen a nyári.
A télihez tudok ATS cup felniket is adni 32,000-ért. kb. 7mm a minta.
Van. Téli vagy nyári kell? 195/60-as a méretük ha minden igaz.
nincs véletlenül 15-ös autó gumid vagy 4 db?
Kár volt elbaszni a jót. Inkább R1-et kell faragni, abban nincs ilyen móka.
nesztek ram airosok,ez már anyira angol hogy idegesit
http://youtu.be/KtISwbsv-yc