Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az r1 fórumba már megy a tanácskozás hogy ki vegye mög
tessék gyorsan lecsapni rá occcóóó, és megy mint a gyilok
el kell vinni a főtengelyt megcsapágyaztatni 9x5000 ft blokk szét össze 25 ft, hónolni, szelepeket becsiszolni 20 ft oszt gyííí.
nem irigykedni hogy tamás milyen óócccóóó eriggyet vett tessék itt az alkalom 450 ért talán vihető.
hu basszus.....
tamás, ez a kuli munka
két nap küzdelme
ma eddig nyomtuk. meló van, kereset a stagnáláshoz jó. de ha most el kellene menni motorolni akkor igen néznék honnan tudnék tankolni.
május 2 lehet motorolnom, kb 2-3 nap és jön a tetves állam levele hogy fizess.
5x mostam át az R1 hűtőrendszerét mire jó lett...

Ha valakinek kell egy R1 hátsó rugóstag olcsón elvihető. A szemek távolsága 300mm.
az épp pont nem biztos.

szal állítólag ez a gép tűnt el a tartozékokkal együtt, kb 1 gurítás, én dolgoztam vele utoljára, lökött egy füstöt és villogott a service lámpája. vissza raktam a dobozába be a raktárba és senki nem tudja /mondja hová lett. lehet átverés áldozata lettem, de akkor én sem leszek rest viszonozni a murit.
ehun-e. kódddddd?
a motor bontódikkkkk! 2 éve áll, és így tette le az akinek kölcsönadta a gazdája. a blokk, hűtő még csúnyább, előbb be kell áztatnom beüzemelni a sterimobot és fényes lesz ígérem. eddig tél volt most mondanám hogy tavasz jönne de nyár lett.
007
én má akkor dolgoztam amikor te még az első teló nélküli 400asodat tologattad az udvarban
Melyik festék gyártónál?
Csak azt csinázzod mint a cigók, hogy éjjel lopnak nappal alszanak!
jó szutykos a kerék
Haliii! Valaki tud nekem segíteni abban hogy mi a Lime Zöld színkódja? :)
na mi van? punnyadtok mi?
ma is fasza idő lesz irány motorolni,,,,
csak kéne lóvé is tankónyi...
meg internetezik
na mivan naplopók? éjjel alszotok? más ilyenkor dolgozik
a bugarakat is küggyem, adok hozzá egy grátisz hátsót füstre.