Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kinek mi a reális,az meg egy másik dolog!
ezt tudom.de attól még igazat írtam
Pedig hidd el,hogy a kereskedők és a nepperek olyan árakon vásárolnak fel,hogy átlag ember "leül" tőle!
Cső!
Őszintén?!
Mert utálom az ilyen jellegű motoros dolgokat,vért meg nem adok,mert nem szeretem a tűt.
ebben van valami. de néha olyan árakat ír reális árnak hogy a pofám leszakad
igazad lehet
te ménem jöttél ma? elég sok nyiregyi volt meg két balaset
Nem tudom,csak a véleményemet mondom!
Szerintem abban rejlik a titok,hogy ő akkor vesz motort,amikor jó vétel kínálkozik,nem pedig gyorsba,mert most azonnal kell nekem egy motor!
285.000ft vetted az R1 et?Megnézném azért hogy az hogy néz ki te milyen árat tartanál reálisnak egy zx9r nél?350 ezeret?Nem tudom hogy te hol veszed a motorokat de mindig kifogod!
Az komoly.Mennyi csaló van halljátok. eredet vizsgán úgy is kiderül minden,vagy műszakin.
Jó lesz az még valamelyik erős hitűnek,aki benyeli kanyar nélkül!
http://www.kepesmotor.hu/honda... ismerösöm adta el 6éve akkor volt benne 63ezer mostmeg
Tiszta geci voltam most is, mert 20,000Ft-ot alkudtam olyan hibára amit 50-ből lehet megcsinálni és eltitkolt -telefonban- az eladó. Nem 30,000 volt az irányár.
Nem tehetek róla hogy öreg motor és a gazdája reális áron hirdette meg.
Az ugyanennyi idős kilenceseket -amik mindig olcsóbbak voltak- 2-3x ennyiért hirdetik meg én meg sírva röhögök hogy ezt még meg is veszik. Fele ennyi idős korukban nehéz volt őket eladni 800,000-ért.
Remélem elered az eső!
új a verda főnök
tamás te megszorultsági bűnöző vagy.
Ráadásul majd 3x annyiért adja, mint amennyiért az R1-et vettem
Komolyan el vannak varázsolva az eladók.
Eladod? Akinek eladtam a sárga R1-et ilyet szeretne.
debrecenben dolgozik az ottani műhelyét feladta, a két tükrödet sztem jobb ha ott helyben meg fújatod mert 2-3 hónapra van előre munkája, én pl egy telet vártam arra a kis javításra, nem keserítelek el halmokban állnak a festésre váró gsxr-ek, xx-ek , csapperek amikre kivétel nélkül airbrush kell fújni, de most láttam nála szinyót is, múltkor s 1000rr-t pfff sorolhatnám. tél a motor festés ideje, most koptatni kell a vasakat. a motorszerelő barátom mondja ilyenkor hogy : és télen hol voltál?
mondjuk ő ősszel is elhajtott engem akkor ép 3-4 full airbrush csappert festett németországba. most 1-2 hétre biztos nem lesz meg semmi nála, és vannak akik még a hónapokat is kivárják, eddig nem hallott távolságokból hoznak hozzá motor idomokat festeni.
Szia! Megkérdezhetem, hogy mennyiért csinálta meg, és mit kellett pontosan? Én ismerős vagyok azon a környéken, Kenderesről jöttem békéscsabára. Sok jót hallottam róla, nekem is kellene tükröt fújasssak, mert repedt rajta a festék. Szóval ha jó, akkor én is hozzá vinném. Előre is köszi!
Szia! Mi is túl vagyun már rajta. :S Sztem nagyon gáz. Hülyén lefújva a fejidom, csörgő zörgő, ráadásul már uniós rendszámmal, amit csak akkor kap, ha külföldről hozod be. Álítása szerint egy öreg fószertól vette, de sztem kamu az egész. Mi emiatt a motor miatt, 600 kmert utaztunk. Fura, hogy mien gazdák vannak manapság. Tudnék többet mesélni, de sztem felesleges. :D Max 100ezret adnék érte. :D