Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd a doktor ur,,én má hozzá nem nyulok,,,,ha netán jó a lánc akkor kihagyom a cserét,,viszont a kerregés,,zörgés okozóját ki kéne szürni....lehet más olaj kéne bele halkabb lenne...
faszom tuggya má....
Én is voltam 200km benne egy pici pályázás kecskeméten tisztára mint egy berozsdásodott öregúr úgy mentem. Jövőhéten már a hatossal karcolom a flasztert.
nya,csak belekűdtem 150 km még délután....
ennyi volt
Szép motor.Kár hogy eladó lett
Most pihen :)
teló csere
ma lövöldözök
Csilla be keményitett
lühetnél 1 fotót a Qualifier elsőről
Na bassza meg Kékvér drusza
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
hát
kiveszed a feszítőt, ha a ricni végén jár a kis pöcök akkor csere, de ha középen be ékelődött akkor csak rá kell feszíteni.
csá szeki küldtem ímélt
ha tudsz majd válaszolj már ma !
olyan mint a 123-mas merci.......kelep-kalap
Ez milyen igaz...az enyém is kerreg picit, bár a mostani olajjal jóval-jóval halkabban. Illetve nekem is a vezláncfeszítőm nem az igazi, zörög, szerintem cserélem kézire...ezek a racsnisak mind szarok.
Bocsi nem voltam gépközelben!

Köszönjük!
Nagyon jóóó! Alig várom hogy hétvégén terelgessem egy kicsit.
Fasza futómű, nekem kényelmesebb az ülése a 400 as után. jól tol, és hát keveset eszik. No mög szép!
Kawánál az a jó ha zörög. Amikor már nem zörög akkor nem megy a motor
épp ez az,,hogy nem tudtunk nyomni rajta egy milit se!
a rugó meg nem nyomja jobban mint ahogy próbáltuk"célszerszámmal.....
No, etüntem mint fing a gatyába............
má összeraktam.... ,,mostmá a szakié lesz a pálya....mégegyszer szétbombázza,,,vez.mű lánc csere,,szelephézag,,,szinkron,,,lamella ellenörzés..azé köszi hogy felvilágosítottál..
legközelebb bátrabban nekiesek....
Nem néztelek hülyének! No meg simán benyomod azt a rugót.
elég hosszú a csavar könnyen belekap. Csináld bátran, nem hiszem, hogy kifog rajtad.