Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

irjad a számlaszámot privibe!
várd a postást apa.
debrecen: ha nincs valami lebetonozva akkor az mozdítható.
az csak egy álom hogy 900-ért tudsz értékesíteni egy 03-04 zx6R-t, azért az árét már 05-06-ot adnak, az nem egy fokkal jobb motor max 700-750 fullban kevés kilométerrel, 800-900 pénzért R6-ot adnak és jobb mint a 03-04 kawa érdekes lefele olyan árakat tudsz mondani hogy ajaj, de felfelé az atyaúristenig eljutsz lehet kereskedni, de elvesztetted a fonalat

tudom nekem sem kellett volna áruba bocsátani a saját részre épített motoromat, és az extrákat is a magad kedvére veszed, eladáskor 0 értéknek számít, majd az újdonsült vevő kezdi locsolni belé a suskát te ne tedd
nekem is beesett a melóhelyen egy nem várt esemény így oda a motoros szezon eddig úgy fest, ha a legrosszabb forgatókönyv fog forogni akkor a május után a jun-jul-aug-szept is ugrani fog.
Nem mondtam a tiedre semmit, amit belinkeltél sokkal fiatalabb gép. Szépen felidomozva 900 fölött el lehetne adni.

Yamaha manual: alapjárat állításhoz szedje le a tankot. Mondom ok, biztos olyan, mint az fjr1100. Erre feleslegesen dolgoztam, csavarhúzóval kintről is állítható. Viszont így legalább megtudtam, hogy ott figyel a helyén a tiszta k/n szűrő.
Ma láttam a motorról 2008-as képeket. Csak egy váz, félig szétszedett blokk és egy rendszám. Volt itt nagyobb gond is a külsőnél. A lényeg van rajta műszaki lehet húzni a gázt
A D211-el lesznek gondjaid hidegen óvatosan vele, vagy postázd el nekem
Úgy néz ki ez is kijön 6 literből kevés bohóckodással, 5000-ből el lehet menni 200km-t. Amikor kilencesem volt ennyit egyszerre bele se tudtam tankolni
ridgestone bt015r ez csak tajicskára valló
most kaptam egy ridgestone bt015r-t elsőt
van egy qaliferem
M3
diablóm előre.
a kr 108at sztem hátulra tutira dobd fel.Az elsők közül.. hát nem tudom melyik volna jobb
a pályanapra kellene valamit összeállítanom.
hátsóból dunlop kr 108 195-65-17 és pirelli dargon slick. első nincs
utcai sportból Metzeler M3 e-h
michelin pilot sport e-h
metzeler racetec e-h
van még qalifer elsőm
hátsó nekem is van gp 211ből arra cserélem le most a kr 108 hátsót
kaptam egy dunlop D211 gp slicket hátra, kell egy első is.
azám. kerestem neten de nem találtam kr 108at. pedig bizisten azt vennék rá
pálya?
nem értem, a hosszú télen mindenki sír hogy mikor lehet motorozni ,és itt a szezon oszt nincs gumi.
En is MOL al futam de már 2 éve csak a Stihl lancolaj csepeg a lancomra . Azóta lévén a gond róla.
Én is a MOL-ost használom már vagy 2 éve,szerintem is jó!
Nem csapja össze állandóan a kereket sem,már ez is nagy előny!
köszike!
Meg rendeltem, csörgök ha meg van.