Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Óóó, de csinosak vagyunk, fodrásznál is voltunk!?
meg csak azért vettem h esni is tanuljak már..10éve h motorozom, de egyszersem estem.Nem is baj az, de legalább csuszni vagy valamit megtanulhattam volna...mindegy, nekem ezelőtt 5évig 400CB-m volt, én az utakon érzem jól magam!
az az igazság, hogy mikor megvettem, rá 1hónapra már kijöttem dolgozni külföldre, ez tavaly április.Azóta nem igazan mentem vele. 1000km-t tettem bele. Abból 350km az, hogy haza hoztam Solymárról szóval ezért. Aztán most veszek egy Cbr-t és azzal jövök ki Svédbe. Kihozom...nehogymár motor nélkül legyek idén is!
Csak a kipu érdekelt volna, de miért adod el a motort? Én is vettem egy hasonló egykerekező gépet van is rajta szerelni való. Persze kicsi pénz kicsi foci
E modellhez :) de nem biztos még hogy kell
attól fugg mi az a nagyon olcsó. en pl 550 ért árulom. Raptor nem kell köszi, meg van már a következő motorom. Csak öt kéne eladjam. nélkülem
Motorral együtt, vagy anélkül?
Ha nagyon olcsó akkor érdekel, vagy adok érte egy hangos raptort
3000ft
mihez?
nem igazán tudnám megfizetni
passzoljad is mert az egy okádék!
Sziasztok! nem akar valaki venni közületek Sport gépe mellé egy jó Honda Xr 400-as mocit? Eladom, mert aszfaltszaggatót veszek
ha érdekelne esetleg valakit, erre az email cimre irjon: sangi86@freemail.hu
Köszönöm
hogy kapd be!
Eladó egy Nissin Radiális fõfékhenger + alkatrészekkel és 5.1-es fékolajjal. Esetleg érdekel érdeklődjél.
fesszabályzód van szeki?
oszt mondj rá egy árat ha mersz vagy hivjalak a marok mobilon?
józsi dobot mennyiért lehetne elpasszolni?
A sivatagot is megjárták vele

Én a sárga eriggyen felemeltem picit a kormányt, lejjebb a lábtartót és olyan lett, mint egy ZX9 csak jobb fékkel és erősebb motorral
Persze a kuplung és a láncok se zajoltak benne.
Ennyit meg is ér, ennek legalább megvannak az idomjai.
Ebből volt egy verseny változat nekem az jó gép volt.
Azon 20 másodperc volt a kerékcsere, nem 5 perc, mint a mostanin rövid fékcsővel
Én nem ezt csinálom, de tudom mi a fizikai munka, nekem 2 diplomával több is van persze. Viszont ha én elbaszok egy 40,000 eurós gépet azt valakinek ki kell fizetni
jácccos motor,,,,,,,túrázni nem lehet vele........
persze tudom én,,de akkor is csak yahama.......
450+100 oszt olyan géped van hogy tőből tépi ki a karod, keró alap, gázra
neketek ébresztő!
viszik a lomot......