Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem nem gáz elfér, néha lányom kutyája játszik vele Amúgy is készítem a hatost eladásra csak egy kicsit fogok motorolni.
1. mindenki.
rendbe,,ha nem gáz neked,,,csak most nem tudok átmenni,,mert meló,,meg nem toom mikor lesz kész a ződség..
Akkor majd jövőhéten valamikor.
nem jó vazze!nappalos vagyok,,csak este jövök mint most....
de ha este jössz akkor is jó,de csak 8-után vagyok...
Hétvégén hogy melózól? Ha jó idő lesz lehet hogy átviszem a cuccot.
NNa ... ,én má like-olom Pipike
nem dógozok akkor....mehet a rock and roll...
pipi
pici és az uv vizsga napok is benne vannak
jól van az.....csak ugy el voltál tünve azt hittem téged is le huzott a Tisza
jaja,a metróval szembe vasárnap mehetek érte?
Szeva bogyesz ma kaptam meg az államvizsga időpontokat Május 15-től hét modulban folyamatosan vizsgázni járok június 26-ig. A bulit csak azutánra tenném, mert az a kevés szabadidőm ami van a felkészüléssel telik. Tehát a naptáram szerint a kécskei buli időpontja 2013 június 29-30
Eddigre már remélhetőleg visszahúzódik a tisza is és lesz élet a parton. Hozhatsz még egy napszemcsit leusztatni szegedik (én is viszek telót )
Ugyanez van nálam eladó Pesten, illetve nagyon olcsón(3000) műszaki képes 180/55/17 BT12.
ha jól be van lőve a kilences akkor a k1 1000 együtt gyorsul a kilencesel olyan 240 250 ig onnan meg lép a gixer ! de a k1 750nek az orrát ki fúja rendesen a kilences ! egy k7 k8 750 talán már le szopatja de az se biztos
Egy K1-es 750 es gixer fogna egy 9-est?
Ez jól néz ki igaz, De majd csak nem 30 ropi! Azéé köszi!
plexi ugyan ilyen a kilencesre is igaz az ára nem kedvező de a minőség sajna drága !
f.fabri az a leg tutibb vagy MRA sport

próbálok linket küldeni mingyááááááááá
a pizzázó felől mégy a körfogóban tovább egyenesen a téglagyár felé, kb 150m-re a körforgótól az út jobb oldalán, idősek otthona vagy szoc otthon. na? rémlik
az új láncszettel megszűnt minden zaj baszki :D nem beszélve arról hogy 5-e helyett 4-ezren megy 100at 6.-ba
Jó estétt
na még azt meg kell tanálnom mert nem ösmerős