Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépek a motorok

mi a véleményed a zx9-ről?
Jajaja, helyes nevén felitatott savas. Zselés az a szaloncukor...
Én Bannert vettem tavaly, kíváncsi vagyok meddig bírja...előtte Unibat volt, az is kibírt jó pár évet.
Me szakértőőők!
Miért hiszi mindenki azt hogy a gondozásmentes akku nem savas? Állandóan azt nyomják hogy az zselés, zselés egy frászt.
Inkább a rossz szabályzó teszi tönkre az akkut . A zárt rendszerű is savas.
Nekem a VTR ben szetnyomta mert beszart a szabályzó. 17-18 v-ot töltött.
Ekkora marhaságot...
enyémbe mióta nálam van ( 4 év) csak savas akksi van..
láss csodát,,,,,,fesszabályzónak semmi baja,,,,,hogy lehet ez?
Savas akku állítólag tönkreteszi a fesszabályozóját. Nem tudom ebből mi igaz. Az árra inkább nem írok semmit
Akra rendszer + a gyári. Egy baj van vele hogy az akksi elpukkant benne és a sav megette a vázon és a lengővillán a festést.
A héten átnézem neki majd akkor többet tudok mondani hogy megérte e.
jól tette!biztos nem egy szar gép volt!bár itt van a szomszédban,nem ismertem!gondolom azért,mert olyan sokat motorozott vele mint én...
Haverom elhozta az Örkényi F-et 795 ért.
Több éve adott a nepper 800-at a felextrázott sérülésmentes Z1000-emért (akkor 1,5 volt egy alap) mégse sírtam.
Ehez képest én magas áron vásárolok. 4 hónapja várok alkalmi vételre, egy volt eddig azt úgy vették meg előttem hogy le se vették az olszból jött trélerről.
Nagyon picivel többért adtam el a kevés km-es 600RR-t magyar papírokkal, szóval nem ez volt az évszázad üzlete.
350 volt. Motor fék váz jó, a többit úgyis lecserélem.
Már egy hete meg volt hirdetve a hahun.
*édesapámmal
Hellló!
Szép hétvégém volt, és persze szép idő. Édes apámmal közös motorozás.
Étem!
voltunk,de nem anyira mint tavaly.......én 9 körül mentem,nemrég jöttem haza,bár még csavarogtunk itt-ott
Reggel 8 körül motoroztam a városban,de még csak akkor kezdtrk gyülekezni a Kossuth téren.
Sokan voltatok?
Tudom!
banki lefoglalt motor volt és addig licitált mig sikerült,450nel nyerte a licitet de a bank hasszázért adta,igy is jól járt
Ennyi!
Kor,km.,meg mit tudom én(állapot,felszereltség-autóknál).
a tax árat hogy mérik fel? csak mert a tizesnek is 1.3 milla az eurotax ára érdekes
ja,mint Gollet a K5-öt hasszázért
Én pl.az enyémet 2008-ban 1.05 M.-ért vettem úgy(4 évesen,21000 km.-rel,első gazdájától,szervizkönyvvel,700 ezernyi extrával,25000 forintos sérüléssel),hogy a TAX ára akkor 1.85 M.forint volt.Nagyon kellett a pénz!