Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont a vez. mű lánc zörög rendesen
Csere,,nincs mese...

Kicsit nyújtsd meg a láncfeszítő rugóját, vagy járó motornál kicsit ( egy kattanás) nyomjál rajta.
Cserélni akkor érdemes ha a veztengelyen középen feltudod kicsit emelni a láncot.
na ja!aztán be is kell azt a rugót nyomni baszod!mivel még nem csináltam nem mertem...nem kell minnyá hülyének nézni a kissebbet...
szakikám!
Ja, célszerszám?
Sima csavarbehajtó, vagy fúrógép imbuszos bitfejjel.
na,belekuksiztam..
jobban nem mertem szétszedni mert ha valami célszarszám kell a rugók benyomásához hogy bekapjon a csavar akkor baszhatom..
igy ránézésre faszák a lamellák,,,viszont a kosár és a lamella körmök között van 0,5 mm "kotyogás" ettől nem zöröghet?
Viszont a vez. mű lánc zörög rendessen
Csere,,nincs mese...
csak ránéznek, mondom akkor már nézzék meg a lamellákat kitudja milyenek... Amúgy meg lánc szett cserére vittem már kegyetlen hangokat adott + teló csere + fékbetétek
ne siess és inkább legyen jó ami benne van, bengára és élményekre költsd a stexet ne alkatrészre. szerintem nem kell jó bírja a 9-es kuplung.
Holnap megmondom kell e
az lessz!ránézünk
nekem hidegen melegen 6-9 mindegyik
szívesen fazi! elő a dynókkal
X -MEN & YETI
Nekem valami olyasmit mondtak, hogy a kuplung menesztőnek van kerregő hangja . Ha csak hidegen csinálja nem gond, de ha melegen is, nagyon kerreg, akkor rá kell nézni
de van Pipi meg Csimbi is
Fazi meg Pipi
oksa!
Himi holnap adják postára a cuccot, jövőhéten csörgök ha meg jött
Inkább sörhas reklám
Ez ROCK&ROLL
Koszi hogy utana neztel a csapagynak
Szevasztok trogerek
igazából a csörgés,kerregő hang idegesít....
oksaaa!ha szétrántjuk méérünk.....akkor má mindegy lesz,,ugyis szét lesz bombázva.....
ha netán szar akkor szólok!