Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az előző tulaj azt mondta nála nem volt semmi ilyesmi cserélve.....
kispara nem vitt el semmit előbb szét kell szedni és mérni, utána szabad okosnak lenni.
2.72-2.88 a jó méret
2.2 a csere határ értéke. tehát ha 2.2- 2.7 között vagy felesleges cserélni, a csere 30-50 perc ,ha minden oda van készítve és csak pikk pakk csere akkor 15 perc
erről beszélek.....
a kuplung rugói, ami a hátsó részen van, azok szoktam 20e km-t után zörögni, honda cbr 600 f2-től fölfelé mindnek hangja van, előbb utóbb.
a hiba csak több új alkatrész beszerelésével lehetne kikeresni.
A gyári melyikhez jó?99-hez?
Kispara elvitte vagy nem?
Jövő héten szét lesz kapva aztán meglátjuk milyenek benne a lamellák. Ha megvan a gyári akkor lehet hogy kell
kawaszeki@freemail.hu
ok.
én irtam de azt nem hogy el volt szabadulva benne szombaton nézik meg majd elmondom mi volt

azt mondja a Gyurika/volt tulaj/hogy nála nem volt semmi se cserélve,,csak az olaj+amit muszály....szóval lehet minden gyári benne....
az enyémnek is van olyan hondás fütyülős hangja ! egyszer meg lett kűdve gumi égetés közben ! én tűgörgöre gyanakszok vagy kinyomó csapágyra ! bár az enyémnek inkább fütyülős csőrgős hangja van nem keregős
Multkor valaki írta hogy zörgés volt a kuplungjánál,,és valami el volt szabadulva benne,vagy fellazulva
Keressük az enyém zörgős okát,,nem is vez. mű lánc, inkább a kuplungtól jön a zörgés,,olyan jó kis kerregő hang..
De a vez. mű láncot mindenképp cseréljük....Akkor szét lesz kapva,,oszt kiderül.....
Szia !
Röviden.

Egyenlőre egy R6,2fő Zoli a kilencessel 2fő + mink a múmiával 2fő és ha jössz akkor te,"ti"
Emzével nemér jönni
Jöhetsz,,van hely még!
Május 26-jun 2.!
HOVA MENTEK ÉS MIKOR ÉN IS KI MENNÉK IDÉN 30 ÉVE HOGY MZ VEL VOLTUNK
http://www.sportmotor.hu/motor...
nem
gyüjtöm a lóvét....Horvátország lesz....
mi a túró az a robogó doboz ott hátul?
Himi kunmadárra mész ........vagy van valami gyülekező?
én megyek ha minden ok.......
üdv mail cimed?
te is motorozol?mi történt?
ha el nem adod mi?
én is meg járattam a levelit csak már sötét volt.............majd holnap folyt köv.......
Majd be pótolom.

én ma is nyomtam.....
eleje lejjebb,,,,,holnap uj guma,,,,,góóóóóóóóóóóóóó