Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom te meg autóval voltál akkor
Mennyire jók ezek zx és a ninja feliratos markolatok?Szeretnék egyet venni de nem tudom megéri e
itt is szemből.....
Engem hála isten nem érit de sokakat igen
Hát akkor meg...
Szemből
Hátulról mérnek legalább?
legalább tudom mostmár hogy milyen kibaszott kocsit kell figyelni,,,,,,
de ha jön a csekk akkor tuti beruházok egy blokkolóra.....
Tegnap ahol lakom itt is mértek 40 es táblánál .Egy bozót van a kanyarban és onnan mérnek.Az út szakasz kb 300 méter.Rendessen kommandóznak a bozótban
mocskos szemét disznó banda!remélem olvassák,,oszt lehet keresni.....SZEMETEK!
most is trafiznak mindenütt a kibaszott uj skodáikkal,,,,
sztem bele is szaladtam itt nálunk 3 napja....
majd én is ráirom a csekkre mint itt valaki:ANYÁTOKNAK KOSZRÚRA!
Azért az felháborító hogy amikor be idéztek a rendőrségre járni sem tudtam.4 emeletseben lakok és a 4 -dik emeleten.Házhoz nem jöttek ki hanem nekem kellett bemennem.1 óra alatt azért le is értem tolószékkel 3 ember segítségével.Az a legszarabb hogy 23 éves voltam és nagyon is függtem mindenkitől.ha wc kellett mennem ha fürdeni ha kajálni.Ezek a tetvek meg beidéznek mikor mondjuk hogy nem tudunk menni akkor fenyegetőznek hogy km-énti árat kell fizessek ha elő állítanak.nem vicc?
Mondjuk én sem véletlenül hagytam ott a közutat. Bár sokszor hiányzik.
A rohadt életbe. Remélem kamatostul kapta vissza. A rendőrség meg....
Köszönöm
30 ezret behajtani könnyebb volt, mint keresni. Könnyen jött pénz és még erőforrást sem pazarolnak arra, hogy keressék, csak a csekket kell kiküldeni...mellesleg olyan dologért, amit nem tudnak bizonyítani.
Édesanyám azt mesélte nekem mikor felkeltem az intenzíven hogy az első szavam az volt hogy mi van a motorommal. Azt hittem 2-3 hónap azt újra mehetek de 1.5 év lett belőle.tolószékből raktam össze egy kis segítséggel mert mindent azért nem tudtam ülve megcsinálni.Mivel babonás vagyok ezért mikor kész lett eladtam.Amivel estem az egy 1998 as gsxr600 srad volt.Utána vettem meg a cbr919rr streetfigternek volt alakítva mert úgy volt kényelmes. Aztán szépen vissza tértem a sportgépekhez.Na jó volt egy kis kitérő a kis lc4 sm.
Hát haver,ezt még végigolvasni is kemény,nemhogy végigcsinálni!
Én is küzdöttem már úgymond az életemét,de az ehhez képest egy egészségügyi séta volt!
Persze, hogy nem találják meg, ha nem is keresik. Úgy Te se találnád....
Jó egészséget!
Jólvan, basszák meg az anyjukat. Tök mindegy mit csinálsz, azonnal kapod a 30 rugós csekket, mondván, hogy nem az útviszonyoknak megfelelően vezettél . Nincs elég bajod, rakás anyagi kár, majdnem oda az életed és még fizess is.
Mondjuk ott kezdődik, hogy ami itt van, azt útnak nem szabad csúfolni.
A baleset okozóját nem találták meg így megszüntetek az eljárást.Én kaptam 30e csekket mert nem az út viszonyoknak megfelelően vezettem Azt mondták többet is kaphattam volna de elég büntetés ez nekem ahogy jártam.Ezzel letudták
háát nem semi tényleg...
lehet ilyen után én is azt mondanám hogy elég volt,,,,,
Azt a kurva eget! Jó masszív vagy, hogy talpra álltál! Le kalappal! Jogkövetkezményekről szabad érdeklődni?
Sajnálom őket!Utólag is részvétem.Én is mindig attól félek hogy elmegyünk valamerre és egyikünk hibázik és végig kell néznem.Faterom is motorozik 55 éves és egy fzr1000exupot hajt.Sokszós megijeszt hogy milyen előzésekbe megy bele.Ő azt mondja nem volt vészes messze volt.Ilyenkor mindig eszembe jut ami velem történt.Van egy barátom itt aki jelenleg gumizik(pumigumi)Ő karambolozott egy r1 el és nagy szerencséje volt.rá másfél évre egy 1100xx el ért utol egy szórakozó kedvében lévő autós egyént.200 környékén érte utol és elkapta a hátulját.Rommá törte a motort de szerencsére megúszta 2 kéztöréssel.Mi elmondhatom hogy szerencsések vagyunk!Sajnálom azokat akik kevesebbért az életükkel fizettek
igen sajnos őrájuk....nagyon jó barátok voltunk......el sem hittem hogy ők voltak
Köszönöm igyekszem feledni.Akkor te tudod milyen az mikor egy oszlop ott van és semmit nem tudsz tenni.Akik traktorral karamboloztak Gyuriékra gondolsz?