Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak hiszed faszikám, itt be kell hajtani a zsidók bérét, a blokkolóra is ki fognak " találni " -mást úgysem tudnak- egy faxa törvényt, lógó orral fogod kibabrálni a technikát a verdából. nekünk sem marad más, le a rencccám tele tank.góó. már ha zx10R-nél jobb technikád van.

váltottam pár mondatott f.feri felhasználóval- kommentelővel- le is vontam a konzekvenciát.
Na mi van veled kissólymász, pörögnek e a km-erek?
Emberek ez egy csalóóóóóó!
nekem nem lesz annélkül
ott meg egyértelmű volt a fehér suzuki te koponya látszik hogy míg van blokkolód leszarod na majd sztán anélkül meglátjuk hogy megy sorod.
én a helyedbe már rég be telepitettem volna a pincét,







































egy rakat arabbal
pipi padlást mutogasd ahol lóg a sonk
na mentem motorozni.Kitartás srácok
én tudom de a mérete miatt mondtam.
Hát nem vagy egy történész
Az elsűlyed baccod
Azta kurva.kenyény.ahogy elnézem ide a csónak is kevés lesz.Ide titanic kell
Te szeki a gyorshajtásos fórumba mire kell fókuszálni a fotód kapcsán, azonkívűl, hogy vizes a szélvédő?
Mert a buszmegállós az egyértelmű volt
Na látom az időjárás jelentést leadta mindenki, én majd pincevízszint jelentést teszek:
Tegnap: Foltokban láttam nedvesedni a pincében az aljzathomokot
Ma: Összefüggő ragacsos sárrá változott, ez a réteg.(1.kép) A poén az, hogy kedden jönnek a csatornázók akik a pincében fognak dolgozni mondtam nekik gumicsizmát hozzanak

(2.kép) ilyen is volt már/1,1méter/ ha nem jönnek időben majd mondom nekik, hogy kevés lesz a gumicsizma, hozzanak csónakot.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_r_ninja-622458
1


Kinek akarja még eladni?
szasz pucér seggű
2 Majd fog kékvér
itt tegnap du. eccer 1/2 órára kisütött a nap sztán úgy beborult hogy hajnal 2 ig esett. du. 12 fok volt hajnalban 5. most itt 2, nó motor csak gumiégetés.
most néha néha kisüt a nap.emelkedik a hőmérséklet most jelenleg 2 fok van.Ha már lesz egy 7 akkor indulás
itt semmi
most nézem hogy délen havazik
itt mindig bejön
Itt 0 fok van most.éjjel meg-5 volt
Ez az idokep semmit sem ér.még egyszer sem jött be nekik semmi