Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csináltam egy kis hangmintát

Kékvér ez meg abból a lóból van amit a télen vágtatok ugye?
Erről jut eszembe nem tőletek indult ki a lóhús botrány
Tesó majd kedden ha nem dolgozol,vagy amikor gondolod! A CBR még mindig a szivem csücske.
MIt csinál a kedves doktorúr? Holnap jössz?
191-2
okok.Szeva
Nincs erről kép, nem tették fel hirdetésbe mivel helybéli a másik tulaj, így könnyen meg tudtuk nézni, nem kellett messze menni, az üzletet is megkötötték így nem kellett neki hirdetni. A közös gurulást mindenképp összehozzuk valahogy! Csak már legyen jó az idő.... Lassan lelépek mert van még egy kis dolgom, majd még értekezünk! Üdv.
van kép a zx9 ről amúgy?Kíváncsi vagyok Össze hozhatunk egy közös gurulást
Ez jó ötlet volt.
Pesten vettem észre hogy nem kapcsol.Sehol nem álltam meg elkezdtem húzni neki hogy legalább a levegő hűtse.
A kapcsolót én ugy tartom jónak hogy működő gomba mellé beszerelni, de ha nem jó a gombád, és nem veszed észre mondjuk egy lassú haladásnál hogy melegszik, elfelejted bekapcsolni akkor meg is forralhatod extrém esetben.
Persze ha nincs más hirtelen jó a kapcsoló is.
Vagy ellenállást is tudsz nézni a gombán ugy még egyszerűbb. Felmelegíted a gombát, nem változik az ellenállása, nem zár testre egy bizonyos hőfokon akkor kuka
Köszi szépen.Én gondoltam arra is hogy kötök be egy kapcsolót.Szerinted?
Gaben mondok egy ötletet a hőgombára! Bár jó volt rajta amikor még a norbinál volt, és nem nagyon szokott a 9C-n behalni, de hát semmi sem örökös :) Nézd meg a vezetékét, lehet hogy csak lecsúszott vagy oxidos, mert ilyennel találkozok sűrün. Ha az jó akkor melegítsd fel arra a szintre hogy kapcsoljon, és zárd a hőgombán lévő vezetéket testre, ha bekapcsol úgy akkor valóban a gomba szar, ha úgysem kapcsol akkor a ventivel van valami probléma. Remélem segítettem ezzel valamit
Nem kell valakinek?Ritka szép állapotú.
mondjuk az igaz.Én is ezért adtam el.Elvagyok most a zx9 el.Szeretem nagyon.Hőgombát kell cseréljek rajta mert nem kapcsol a venti
Nálunk nagy a szegénység csak 1szelet hús jut párszem pogácsával.
Nem volt vele semmi gond, szerette a KTM-et, csak az a gond hogy nincs supermotos a csapatba, és elmegyünk hosszabb útra akkor neki szenvedés lett volna a KTM-el utánunk jönni.
mi baja volt a ktm el?
Gaben: Jah nem rossz, nem is nagyon motorozott vele, meg hozta szervízre is rendesen. Autót is vett különben a Norbi, csak nem bír lenni motor nélkül. Én megmondtam neki ez lesz
majd lak.
szeva mi újság arra?Esik nálatok is?
Köszi
CBRNorbi: mikor szereljük be a Dynot? Jah a CBR-t vedd le a neved elől, már nem CBR-ed van :):)
,