Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez tuti olyan
Sziasztok ma kijön gurulni egyet ?
szeki! Aszongyák 06os gsxr 750 futóművem van elől meg ugyanazok a féknyergek. Szerinted is az lehet?
utolsó lehetőség hogy megszerezd álmaid riasztóját
7 pénz ha felírom mék vezeték honnan lett kikötve 2 ha lecsipkedem izibe.
na ez itt a kérdés
állítólag meleg vizet gyárt az a két fekete bödön, mondjuk akik ott voltak a próba alatt azok szerint 30 foknál nem ment feljebb a vízhőfok, a beüzemelő pali -sűrű bor utántöltések hatására- már danolászott, sztán valamit beöntött a bödön itatójába ami megváltoztatta a cucc PH értékét- szerintem a megivott bor a saját pofájáét- na onnantól örök setítség borult az épületre mert állítólag annyi ampert szívott magába a bödön hogy feszt kiverte az automatát, a főnököm hívja hogy miként áll a beüzemelés, ööööööö már csak egy tömszelence szivárog azt kell cserélni, közben a lakatfogóval méricskéli a vezetékeket, a műszer sok 0000000 írt ki, csak néztem mint a moziba hogy mindjárt kész csak azt nem értettem hogy ha minnyá kész akkóóóó mi a fasznak áll az FI relé kallantyúja



így




Miféle lepárló ez?
Azt mondták ma kisüt a nap!Csak nem tudom hol!Valószinüleg tenerifére gondoltak!Tegnap itt délig szakadt a hó!Szerencsére nem maradt meg mert amilyen szél volt pár óra múlva no közlekedés!Múlt héten vnap amikor mentem az amts-re semmi hó nem volt a hótolók jártak ezerrel és sóztak.Másnap amikor már káosz volt egyet sem lehetett látni!
a palackokban igen igen jól látod óccsó bor van és a hozzá való hígító adalék.
te kékvér, láttál már ilyet üzemelni is, me nekem kínai a cucc
Jó napot!
Nem baj így kívül is elázok nem csak belül.
A tiszteletedre megváltoztattam a nick nevem! Az előző túl hosszű volt!
Na azért
Neeeem!
A garázs egyik végéből áttolom a másikba!
Tán te is szétberhelted apró pici darabokra?
Rejtő szett még mindíg megoldás
Most meg hivatalosan van fent csak nem használhatod
Nos nálam ez annyiban nyilvánul meg, hogy lekapcsolom, ha jelez, persze miután visszalassítottam
A zx 10 megoldás is lehetne(persze nem városban), baszhatod a teletankodat üzemanyagra bármi megver egy zsiguli is megfog a pályán
Persze! Ilyen időben mindenképp!
Most olyan Fazisan nyomom!