Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kakucs ringre gondolsz akkor én megyek,biz nem ismerjük egymást.Nem tudom ez mennyire akadály ?
Castrolt még nem használtam!
Én nem adok 5000-et valami csoda Motulért,amire én használom,arra megfelel ez is!
occobb mint a castrol,de jobb is?ki kéne bróbálni
Legutóbb is ezt tettem bele,semmi panaszom nincs rá,úgyhogy megint ezt kapja!
1960/ liter,annyiért jó!
én is ezt töltök mindenbe, meglátod jó lesz
Gondoltam most a legalkalmasabb elmenni vele egy kis belevalóért!
motoroltál?
Most értem haza,csak bőrig áztam szerencsére!
jaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,értem...
talán ez lesz, de rákérdezek a cimborára, viszi a fighter hondát, tán ráveszem magam és elviszem a gixerjét is, had legyen eccer együtt a két teremtménye.
durva.....
Na most erre mit mondjak,,,,,,nem vagyunk egyformák.....
nem vagyok főnök.
erre járt bregi haverod/falubelid. elhozhatta volna az én cuccomat is meg elvihette volna a tied, és még üzletet is köthettünk ha........ , de ez már egy más világ himi.

áprilisban szegeden lesz egy fighter találkozó arra megyünk és beadom hozzád, ha valaki tud egy linket vagy infót tolja fel ide, tavaly is megrendezték nem vágom milyen néven.
mikó jössz erre főnök?ha jössz...
ámeriká másképp. látom ott is működik a HOFI féle szocializmus: örök érvényű és ámerikára is igaz.
egy kis nemzetközi kitekintés miért is emeli a mol azt a kúrva bengát, holott a ha elolvasod akkor negatívban van az olaj ára, csak a tetves zsídó magyaroknál virágzik a gazdaság hogy minden héten emelik mert hogy mien faxa a dolcsi meg hogy fogy a fekete árány.
újabb jó hír . debrecen: el kezdett esni az eső, mi más.
Tervben van. Csak ne essen az a kurva eső és legyen 10 fok felett...
Én meg má el is raktam....