Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez is fasza.....
mentsd el,,aztán közelíts rá!
Mondjuk ez

én a stiftre akarom,,,,
köszii!
látom hová kell rakni!
Jól néznek ki.Nekem zöldbe kell.
.Rendes tőletek hogy nem feledtétek.Igazi barát vagy.(voltál)
egyre jobban azt veszem észre hogy ezek nem szeretnek nyomozni.Akár mi van mindig a lakosság segítségét kérik mert arra nem képesek hogy egy csoki tolvajt elkapjanak.Persze mert akkor dolgozni kéne.Jobb nekik a tarfizás mert hanyatt fekve pénzt szednek miközben a mekis kaját zabálják.
nekem a boruláskor rolytos lett az egyik markolat....én Progripet vettem,nem rossz
minden évben meg emlékezünk róluk.....van egy motorosokkal közös gurulás a környéken,aztán gyertya gyujtás a baleset hejszinén és a temetőben......ott is volt valami mert a mai napig nincs tisztázva mi is történt,itt is egy suzukit előztek,de szerintem és mások szerint mókázgatott az autós mert egy sima előzésnél nem vágodok bele 1 traktor bal első kerekébe,bár a rendőrök 207km/h becsapódási sebességet álapitottak meg egy 20centis féknyomból......szóval ez is rejtéj marad,a szülők idegosszeomlást kaptak és hibásnak kihozták Gyurikát......ennyi
nekem ők rakták be. link oldalt görgessétek le. mindkét kawasaki a miénk volt
Vagy ki kell tenni a bukóra és azt mondani, hogy napelemes átbeszélő, vagy amint hozzáér a motorhoz le kell vágni a fejét
az is igaz.Gondolkodom és is rajta most
nem,,csak büntetik ha rajtakapnak valakit,,de ahhoz meg fasznak kell lenni...
Az nagyon jó.De mintha hallottam volna valamit a lézer blokkolóról.Állítólag betiltották vagy akarják?
Haver adja......ő is motoros....
kocsi megy,,és az uj tulajnak nem kell......
35-ért sikerült...
milyet rendeltél?
na de már jön a blokkolo,,,,,,lerendeztem...
rohadjanak meg......
háát reménykedek,,mert jöttek szemből is közbe.....
nekem az van,,ebay-os,,,nincs vele bajom,,,,,,tényleg ragad kicsit nyáron,,de nem gáz.....
Fasza!Remélem nem kaptak le
jja!
Szerintem én is maradok a gyárinál.Most olvastam róla hogy ragadnak meg össze vissza mozog a kormányon.Meleg hatására ragacsos
Én gyárit vettem, mert a réginek már nem volt vmi jó a fogása, meg kezdett fos is lenni. Három éve volt vmi 11 pénz mindkét oldalra.