Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mostranában lesz itt jó idő.félő hogy ez az aprilis is ilyen lessz
alaszka
Reggelt. Szálingózik a hó
reggelt.itt is világit
Jó reggelt. It sem esik semmi, süt a nap
1.Jó reggelt,végre süt a nap és nem esik semmi.
felesleges nincs, nem használok 525-öt
a másik poén hogy nem egyforma a csapvastagsága a did-nek és az Rk-nak, írist talán tudok szerezni vagy ha kell did-et. neked melyik van? enuma?
persze de most:-)Nem tudok aludni most.Mehetnékem van.Remélem holnap már tudok gurulni egy kicsit
ti szoktatok olyat?
mindenki alszik?
Szekibá........nincs 1 felesleges nittelő szemed?525?nem fér bele a csomagba?
az elég szar ha nekem kellett egy épp idomot kölcsön adni hogy vissza tudják állítani az eredeti állapotot lehet gondolkozni hogy mi és hogy hiányozhatott belőle.
az fasza.Pedig képről elég jónak tűnt.Párnapja ko lett?
ehun e
jaja mi is beszélgetünk a táblával,hogy most forduljon el mert mi megyünk,amúgy amarról nincs behajtani tilos tábla csak a 47 es felöl.
Már nem emlékszem rá melyik lehetett az! van link?
azért vettél 10-est hogy ne maradj le a haveroktól sem évjáratban se lóerőben.

azt az adonyi zx9-et amit belinkeltetek hogy eladó, na azt pár napja ropira törték. a cimborám javította az idomjait, tele volt fémlemezzel popszegeccsel, volt olyan hely ahol kirozsdált a popszegecs az idom alól. nem igazán lett volna jó vétel.
amúgy arra csak célforgalom hajthat be. legalábbis tápé felől tuti, de gondolom akkor amarról is.Tegnap pont mentünk be haverral és ott volt 1 rendőr, éppen kanyarodott volna el előttem de megvárta még elmegyek előtte.. pedig elég messze voltam de intettem neki hogy köszi és ment a dolgára tovább
Szerintem aki azt az utat tervezte Motoros volt.
olajos út vagy olajosok útjának hívják ott azt az utat, így mi is
Ilyen helyet ritkán talál az ember erre felé ti ,hogy nevezitek azt a szakaszt.
ott ott :)