Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is kétszer röptettem meg, de erre lett kitalálva. Vagy nem?
az elég szar lehetett
Én is szerettem a ktm et de nem az én világom a supermotyó.2 szer megnéztem az aszfaltot vele.Nem használtam a hátsó féket kerék közben.Megvolt a holtpont.Egyszer meg kimentem terepre supermoto szettel
te csávó, nem mondtad hogy a füstike után dög büdös lesz a ruhám.

öcsém kezelte a technikát mármint a fotómasinát.
Porcleválás... Beakadt két csont közé a levált porc aztán nem akart csak derékszögbe maradni a lábam Tiszaföldvári motorostalálkozón találta ki ezt a mókát a térdem...
Úgyhogy még letoltam vele 160km-t motoron, fincsi volt
Hát nekem kurvára hiányzik a KTM, de csak második motornak kéne!
mi volt a térdeddel?A busák jól mennek az biztos.Most 9-esel nyomom.Jobban bejön mint a honda vagy a ktm Talán jövőre már zx10r lesz 06-os.
Minden elfogadható.. A körülményekhez képest!
Tavaly nekem is műtötték a térdem.
Busa meg megy szépen! Bár sokat még nem tudtam vele menni az időjárás miatt, de eddig teljesíti az elvárásaim!
Szeva.minden ok a városban.És arra?Lábam már rendbe jött úgy ahogy.Dolgozni meg motorozni tudok már.De sosem lesz a régi egy vissza varrott láb.
Látom vettél busát.Jó is?Bejön?
Mi a helyzet újvárosban? Lábad rendbe jött már?
nem kicsit
Üdv urak, késik a szezon
sziasztok
ez jóféle
Szerintem lopja az áramot olyan villanybojler akar lenni de szerintem fogd a szerszámos ládát és felejts el a címet.
csak neked a többiek öregek már ehhez.
f.ferinek mutasd. mi tudjuk az igazságot. kétszer egymás után nem lehet tévedni. egy pereckével vagy helyezéssel előrébb lett volna sykes és most a kawára festenék az sbk vb címet.
már voltam.
igen, ez volt eddig, de tegnap lejárt
ill.tünt...
Kezdd a szezont friss motorolajjal!
Áprilisban a Motul 5100 15W50 motorolajat 330.- Ft/dl helyett 269.- Ft/dl áron töltjük, a munkadíj pedig 2.540.- Ft helyett csak 1.990.- Ft! Kawásoknak a gyári, Kawasaki olajszűrő 2.690.- Ft helyett 1.990.- Ft!
Részletek itt: Motul olajcsere akció
na senki nem motorozik?
elég lesz mester