Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden tiszteletem a tied,a bátorságodért,a kitartásodért és azoknak akik veled voltak én eddig 3X pereceltem olyan nagyobbacskát,de egyik sem közelitette a tiedet,és mindig meg fogadtam hogy el adom a motort.....a legutóbinál szeptemberben is aszontam Pipi barátomnak hogy el a dom a kis darázst nekem is szarul volt a lábam mert el fertőzött az aszfaltól,fel is kellett vágni és trombózis gyanus volt....egyszer pedig 2 évre le raktam a motorozást,mert sikerült egy 130-as tempónál egy enyhe kanyarba repülős szaltómortálét bemutatnom,le dobott a geci bent a faluban és én is meg fogtam a vilanyoszlopot de kisebb zuzódással meg usztam,de mig a hátamon csusztam az oszlopnakfele azt nem kivánom senkinek és pár napra rá sajnos az 1ik jó barátom frontálisan ütközött egy traktorral,mögötte ült a jövendő belije is.együtt maradtak,örökre...............azt a motor tipust nem is veszek,pedig a Prézli már majdnem ingyen adta volna csak vigyem,babonából nem........na de 2 év után ujra vissza pattantam
Hát jó lenne már!Itt most is szállingózik a hó. Fél órát eső esik fé órát hó.Ki érti ezt!
má épp ideje lesz.
hogy szakadna meg ez a kibaszott időjárás az annyával együtt,,,,,,elég má a vízből,,lassan uszonyunk nő....
tegnap itt jó idő volt.Tudtam menni egy kicsit de annyira nem jött be.Fújt a szél nem kicsit.Talán már hónap közepére lesz 20 fok elviekben azt írják
Hát, igen...de még erre is hajlandó lennék, ha végre normális idő volna. Tegnap már jobb híján Brigéciollal pucoltam a felnit aztán lemostam a gumikat, csak hogy érezzek valamit a motorból, ha már nem motorozok... Azt hiszem ma-holnap a lánc lesz soron Mindegy, leszarom, jövő héten akkor is megyek kakucsra, ha szakad az eső. Csak ne legyenek mínusz fokok.
Hát igen.Szomorú hogy lassan ezt kell tennük
Erősen gondolkodom rajta, hogy minden járművembe/re kamerát rakok, mint a sárgáknál meg a ruszkiknál szokás, mert soha nem lehet az ember biztonságban...mondjuk jó lenne, ha csak akkor működne, amikor szabályosan megyek éppen
Jah igen azt el is felejtettem írni hogy cserben hagyásos volt.3 hónap után a rendőrök azt mondták hogy sajnálattal közöljük de nem lett meg az illető.Senki sem figyelte a rendszámot.Engem faggattak hogy emlékszem e a rendszámra.mondtam nekik hogy emlékeznék nem azt figyeltem Szóval az valahol még mindig vezet az az állat.
Én inkább azon csodálkozom, hogy visszaültél a motorra ezek után. Sokan szerintem örökre elfelejtenék a motorozást. Legalább megbaszták a szutyukist? Én tuti a nadrágját is lepereltem volna polgári perben (bár gondolom volt egyéb bajod is, mint ezzel foglalkozni).
, ,

Úgy vettem észre hogy ezen a zx9 fórumon jó gyerekek vannak.Ha sietség kell segítenek.Őrülök is hogy elfogtak hisz új vagyok még a zöld színekben:)
szard le mit mondanak ezek a kötekedő fasz emberek! nem nyugszanak még nem szaros a szájuk
Hát igen.még egyszer ezt nem akarom végig csinálni ha esetleg meg maradnék Sokan baszogattak itt a sportmotoron is hogy milyen nagy darab voltam hogy hogy lehet egy ilyen malacnak ilyen szép felesége.Kicsit rosszul esett mert fogalmuk sem volt arról hogy miért is vagyok ilyen.158 kiló voltam akkor mikor kiszálltam a székből és 95 kg kerültem bele.Elkezdtem edzeni és most 106 kg ra fogytam.alakulok én csak mindenhez idő kell.
fúú bazdmeg! Rohadt mázlista vagy!ezek után megértem hogy kicsit megfontoltabban mész
2007 március 30 án mentem ki a városból a külső kútra tankolni.Előttem ment egy Suzuki gépkocsi és az előtt egy kamion.A suzuki-tól le voltam maradva kb 25 métert mondom megelőzöm a kamionnal együtt.kitettem az indexet és elkezdtem előzni.Ekkor a suzukis gyorsított hogy megelőzi ő is a kamiont és figyelmen kívül hagyta hogy én lelkeztem előzni őt.Kivágott elém és meglökött oldalról és egyenesen egy vas villany oszlopnak.Én elestem és eltört a jobb lábszáram darabosra ,jobb combcsontom,medencém,lépem megrepedt a bal lábszáramat letépte az oszlop.A bal vállam kiszakadt a helyéről.Bevertem a fejem is és bevizesedett az agyam.Sok vért veszítettem és leállt a szívem is.A műtőben 2 szer veszítettek el és folyamatosan öntötték belém a vért.2 hétig eszméletlen voltam az intenzíven.Sokáig azon vacilláltak hogy mi lesz a lábaimmal.Mondták ha nem indul el 2 napon belül a vér keringés lecsapják mind kettőt.Utána jött a sok szenvedés 1.5 toló székben ülés és 13 műtét kísérte.5 évig voltam rokkant de most már 1 éve tudok dolgozni is:)
olvastam lejjebb valami lábműtéses témát. annak mi a sztorija? már ha publikus
Én nem szoktam foglalkozni vele Menjenek ha akarnak.mindig bennem a tudat hogy azért ment el mert elengedtem. már én sem vagyok a száguldás híve mert egyszer már kaptam még egy esélyt nem akarom eljátszani.Jó nekem a 160 is ha kell persze megyek de nem állandóan nyélen.
szegeden se sokkal jobb a helyzet. csak itt néha 60ra beállsz és letolnak az útról. tiszta pest
Itt a városban nagyon ritkán megyünk 60 felett.Általában 62 re lövik be a trafikat.inkább főúton megyünk gyorsan.Annyira szarok a városban az utak hogy inkább kimegyünk a városból.Tele van szórva apró kavicsokkal a tél miatt amit nyárra sem takarítanak el.Szana szét veri a fényezést a lukakat sem csinálják meg olyan mint egy háborús övezet.
ezzel a tizessel halál annyival menni nem csípi a tötyörgést. persze városon kívül érzi jól magát de azért a városban is van dolgom sokszor
ti városban amúgy hogy mertek a megengedettnél picivel gyorsabban menni? mert nekem mindig is volt lézerblokkolóm és nem féltem annyira. ha lehetett nem igen mentem 70 80 alá
bár akkor sem lennék csalódott ha nem jönne össze mert a 9-es sem rossz sikerült megvennem a tankbőrt is rá 9363-tól.
majd kiderül mi lesz belőle
nem szar
vagy feketébe.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_
r_ninja-6747833
ilyesmire gondoltam