Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én folyamatosan azt csinálom
Nos május 5 szakdolgozat leadásának határideje. Írásbeli május 20 körül. Szóbeli és gyakorlati vizsga júni 26-27 Bizonyítványosztás július eleje Valahová az írásbeli és szóbeli vizsga közé szúrnánk be a hétvégét, amikor már a tiszaparton is van élet
Há mi mást
én is ki próbálom
még mindíg azt koptatom,,,,,nem egy nissin,,de a közútra jóó,,,sőőt,,a ringen is fogott faszán,,mikor már be volt melegedve rendessen,,,,a fékkar is tök jó kemény volt...
ennyi pénzért megéri....
Sziasztok.
kellemes húsvéti ünnepeket kívánok nektek!
Melyiket amin részegen kis előadást tartasz?
Druszám neked hogy vált be a az első fékpofák amit itt csináltattál Pesten 1-2 éve?
nézi a faszom,,,,inkább motorozok... egész nap ugyse esik má.....
gondókozzá az időponton mostmá!ideje lesz eldönteni hogy mindenki el tudja intézni vazze!
Addig nézegessetek videókat
f.szt mégcsak április
A naptárat nem kellett előreállítani éjszaka, csak az órát
Csak még egy párnapot nem motorozunk.
Neked is hasonlókat kívánok de tudod ennyire gyors vagyok.
Minnyá május!
A nyúl játszon a tojásaiddal kékvér, hogy van pofád beelőzni
1.Pálinkás jó reggelt.
elíg jó!
Érdeklődés szintjén kérdem, C-hez nem szokott komplett és hibátlan HF-ed lenni (szelepekkel, tengellyel stb)? Csak azért kérdem, mert előbb-utóbb meg akarok egyet munkáltatni a prop-teches srácokkal, viszont a mostani gyárit eltenném tartalékba, ha úgy alakulna, hogy visszacsinálnám.
ne is mondj, motorozz.
Áh, előbb-utóbb biztos találok vmit, ami kelleni fog Szerencsére most nem tudok ilyet mondani. Jó időjárást valaki nem tud eladni? Vennék!
így jártam, a munka ára.
nekem ~250 volt, de nem mertem tovább húzni oly rossz volt az út minősége.