Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tápé és algyő között a töltésen
Jóóhogy az enyém is szereti a hüvös levegőt,,érezhetően dinamikusabb...
hol készült a kép?
Ez volt zsinórban a 3.motorozással töltött délután,qrva jó volt ma is! Rendesen jó motoros idő volt ma is!sőt ma volt a legjobb
Úgy megy ez a qrva motor a hideg levegőtől,mint az állat!
A hátsó gumi kárára természetesen!
akkor ez a tied?
én se értem....
Olyan a 400-as?!?
sztem az...
fogalmam sincs
azok ott a háttérben nem véletlenül MOL-os olajkutak?
Szerezz egyet próba körre tekerjen le vele egy 100ast aztán hamar elmegy a kedve a végtagzsibbasztós meg a seggfeltörős üléspozíció miatt
Na én megyek motorozni,mert itt ma is tavasz van!
Ez a helyzet,egyszerűen nincs pénz a zsebekben!
Tetű zsidók mind kiszivattyúzták.
Még a CBR 929-et is nehéz volt múlt évben 500-ért eladni
Már tavaly is volt magyar 99-es zx9 400,000 magasságában. Még ha költeni is kell rá egy picit akkor is inkább azt veszik meg, mint egy ugyanannyi idős 600-ast 550-ért.
A pufó és a fényezés egyezik.
Amúgy meg úgyis kap mindegyik,azért vannak!
Ha szervizelve is van,akkor bírják ezek. Valameddig!
Még a Pipikéé is ott feszített a sor végén....
Eszembe sincs rontani az üzletét,,de ha az akkor ez a motor kapott rendessen....
Nem kímélte....
Ez nem a "bontósjani" néven irkáló srác motorja?!
Ahogy én mint kívülálló látom!
500 környékén szeretnéd eladni a tiedet.
Ő 660-ért hirdeti az övét,ami így képről egészen jónak látszik! Eu-s rendszám,így valószínűleg "nem túl régen" gyűrik itthon.
Ha ő hozta be magának az mindenképpen előny,mert sz@rt csak nem hoz valaki saját részre!
Van köztetek nagyjából 150 ezer különbség az árban.
Cserénél szarul számolnak be mindig,így szerintem nagy alku lehetősége ebben sincs.ha ráteszed azt a 150-et,az korrekt is lehet,ha a motor van olyan,mint(amilyennek képről látszik!
Ha hirdeted a tiedet,LEHET,hogy a kutya sem fog felhívni kp.s ajánlattal!
Szerintem tegyél a zsebedbe 150-et,gurulj el nézd meg,ha mindkettőtök úgy látja,hogy mehet,akkor csere,és már mehetsz is haza a kilencessel.
Látva a jelenlegi piacot talán ez a legbiztosabb megoldás mindkettőtök számára!
Ha a csajnak adod hatosodat 400-ért,akkor meg mennyit kell hozzátenned,hogy kapj egy jó állapotú 9-est?!? Passz!
Az enyém a zxr 400-ra van rágerjedve,de ha továbbra sem tudom lebeszélni róla,akkor én is inkább egy 350-400 körüli 6-ost ajánlok neki,egy gázkart csontig nem engedő biszbasz beépítésével.van is két tetsző darab!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-6587900

pl itt van ez 2002-es 525-ért, és még ő sem tudta eladni.. Nagyon nincs az embereknek pénze Én pont ezért gondoltam meg magam, 550re levittem a 2000-es 9-est akkor volt rá 1-2 jelentkező... Most meg már nem fogom eladni mert több mint 2 kilót költöttem rá
Nem akarlak elkeseríteni de 500ért soha nem fogod eladni
írt vissza!

Szia!

Érdekes lehet a csere, látni kellene a gépet, ill. ha az árban meg tudunk egyezni, akkor mehet.
Értelem szerüen egy átiratási dijj közeli összeg, számomra nem elönyös csere lenne!
A barátnömnek akarok egy 600ast 350-max.400.e környékén, magamnak pedig erösebbet, fiatalabbat, ezért a csere.

Szerinted?