Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 még lemaradt
Na itten van-e a rokka . . .
1 jó reggelt
Sziasztok!
Egy jóindulatú figyelmeztetés: még véletlenül se fizessen senki ezért a nem létező kipufogóért: http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Egy rohadt tetves kis csaló köcsög hirdetése, aki már több embert átbaszott itt a sportmotoron (http://www.sportmotor.hu/motor...)!
nem tudom ki tépkedi lefele az ivecot,vec-nek hogy meg jegyezze
amugy meg meg tudom jegyezni hogy ÓDI mivel 3
áááááááá neked csak ilyen lefele gomb van a gépeden nem ugy mint Pipinek a késleltető izéje
most ez van neki,brutális egy manusz de nagyon jó faszi
magadat is fotozd mint Pipi
ösmerem a Józsit...Sintér a beceneve,nagy motoros és minden motorját rendbe tart,a gsx 550 is az övé volt mikor meg vettem anno
igaz nem én találtam meg a gejzírt, de én ástam ki. a többiek a holnapra tartogatták volna fain sár szivattyúzással egybekötött lapátolást és iszappakolást!
igen én vok a csapat fényképésze.
A brigádba neked megint a fényképező jutót?
miből? a szomszéd 35 körüli csákó ma mondta öcsémnek hogy van mikor épp jut vajas kenyérre! de hogy a friss ropogós 90 000-es gázszámlát mikor és miből fogja befizetni azt nem tudja. hja és dolgozik, asztalos!
ma fél hétig keccsoltunk egy KPE toldó idom eresztése miatt.
feleslegesen kiástak 3db bombatölcsért mikor tőlünk 4m-re szuttyogott a gyep a víztől, egy ásónyomon már állt a víz és lehetett fürödni ............-a sárral!
te már megint benzin kúton voltál nagyon gyanús vagy a sok tankolással.
ezt a motort láttam gyarmaton a kútnál.
szep jo estet zoldek
tovább lépett, A után a B jön ismét
Namivan, túl hosszú volt a neve és nem bírtad megjegyezni?
Nekem csak fiatalabbak voltak, melegen mind könnyebben indult. Szerintem csak sok kaját kapott.
Pipike!
Nemtoom hogy a "B"kawa 1-be szúrva kerregteti-e az AC-t,én sose próbáltam annó,mert melegen is könnyen indult.Viszont abban van némi igazság hogy a karbis motorok nehezebben indulnak melegen,pont a leírt elpárolgás miatt.Ezt a Superbike magazin is megírta annó mikor összehasonlította az 1000-es sportgépeket amiben benne volt a 2003-as 9-es is
Mivel az összes többi/ismert a márkájuk /már injektoros volt,csak a 9-es kinlódott a melegen indulásnál
Viszont a "C"-s 1-be beszúrva gyujtáson szépen kerregteti az AC-t,és utána indul ahogy kell!Igy indítottam a téli pihi után,hogy ne gyilkoljam az akksit
Jó döntés volt, vegyél most már egy rendes autót!
Új bilstein van benne. A rugó puha és leül gázadásra a hátulja, eleve alacsonyan van még akkor is ha teljesen üres. Műszakin mérték a csillapítókat jó volt.
Szerinted miért szedtem szét te elmehetek?
Viszont elméletileg lenni kellett volna a szívósorban 4 pillangó szelepnek (2001-es) és ebben a helye sem volt meg.
1.Jó reggelt,hú de sötét van.