Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy mire figyelj?csak arra hogy legalább 4litert vegyél és olajszűrőt is. Kérdez meg a volt tulajt hogy ö mit használt és használd te is bátran,én most Motult használok.
tudom,de nekem az Örkény mellett van,mert pár perc csak onnan Kakucs...
estét mindenki
Nem lehet elégszer!
Nem val színű hogy megyek, ezt az egy napot is a melóból szorítom ki amúgy Kakucson lesz a Kawa buli,
hányszor mondjam hogy Kawába FUCHS!
zozó pénteken meg ott lesz Örkény mellett a kawás buli,nem jössz?

mondjuk én is csak délután nézek ki egy kicsit
Két ilyen és már jó is!
dekni javított de jó
Erdekelne.

Egy arat tudsz irni az adatlapomon talalhato e-mail cimre?
nekem van ha érdekel képet................. reggel tudok felrakni
Tovabbra is erdekelne generator allo- es forgoresz 2000/2001-es zx9r-bol.
fireball elméletileg szombaton örkényben lesz de elnézve az időjárás jelentést nem hiszem hogy összejön de majd meg látjuk minden esetre pénteken pakolom fel a gépet trélerre még előtte le csupaszítom. Olajhoz hozzászólva én repsolt használtam egy kicsit úgy éreztem hogy a kuplung nem szeretné most váltottam fuchs ra eddig minden ok, nézd meg kutyánál itt http://www.allbike.hu/
mész Jimyhez? visze?
Ne Castrolt! Repsol 10w40 moto syntetico jó volt.
jónapot kívánok mindenkinek! Szeretnék kérdezni valamit de lehet hogy már sok ember kérdezte, de nem nagyon volt kedvem végigböngészni mind a 400 oldalt!
Vettem egy Kawasaki zx9r motort 1998-as évjáratba!A kérdésem az lenne, hogy milyen olajat ajánlanátok bele és milyen márkájú vált be nektek, és mire kellene figyelnem a vásárlásnál! a választ előre is köszönöm!
Szekinek és akinek volt már gondja rendőrökkel:
Fejes
10ért valakinek a jobb oldali?
új,motoron még nem volt. 98-2002ig
Ez alatt az 'itt' alatt mit kell ertenem? Te is bontasz pont ilyet?
Koszi, radcsorgok a nap folyaman, amint lesz egy lelegzetvetelnyi idom.
itt
1.jó reggelt
jimmy
remélem a hétvégén már hallom a 6-os hangját!
valahol a dobozokban leledzik egy forgó rész, de állórészem már nincs. generátor deknim van, és a kis fogaskerék is van.
703781937 ha nem veszem fel akkor egy daráló szivattyú helyét ásom épp.
cső zozó.
na hol is lesz,meg mikor pontosan az a VB futam,ahol indulsz?
jól zárult a szalajkavölgyi kirándulás?:D aztán még találkoztunk 2 szarvasival utánatok,meg egerbe is találkoztunk 3 szarvasival