Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bádog város mint Brazíliában?
PL.?
pfúúúúúúúú akkor meg nyugodtam köszi a segítséget ,marad így had szennyezzük a környezetet
Napkollektor baszod! Jó megy! Na nem nekem a szomszédnak!
Nekem még nem tom Fazi!
Van több alternatíva.
Én a munka +osztásra gondoltam tanult barátom.
Mi lesz a teton ?
Badogban tudog segiteni
Az csak a szekunder levegőrendszer része .Tiszta levegőt enged a kipufogószelepek felé ez által tisztább lesz a kipufogógáz. Nagy vonalakban ennyi.
Szerintem nincs jelentősége.
Jó estét srácok.
Szeki szakmai tanács kellene. A szelepdekni tetején gyárilag rajta van valami vakumventill legalább is a könyvébe ezt írja. Na már most az enyémen nincs rajta, ( le van vakolva) Kérdés szerezzek rá mert kell ,vagy nem befolyásolja a motor teljesítményét ,működését ?
Na ma megérkezett a námörbórd is holnap ragasztás így fest-e:
szevasztok trogerek!
még nem hallottam róla hogy oda lett a CDI. vagy a tűz átjárta volna az áramköreit.
10 000 ft ért van CDI-m hozzá.
igen.
06703781937 sms-ben pontos cím, és holnap levélpostaiként utánvéttel küldöm.
Ha ép akkor ok. En is próbáltam mar hegesztéssel, de ugy ahogy mondod nem tökéletes. Akkor az ar 5000? Utánvétellel megtudjuk oldani?
Az a nagy helyzet hogy én így akarom a gépet látni a jövőben,a mostani állapotában.Szóval hogy tudnám megoldani azt a ram air gondot, nem tudsz benne segíteni ?
sziasztok, zx9b hez keresek gyújtás elektronikát, illetve kérdezném hogy volt-e már valakinek olyan problémája hogy elfüstölt?
Mit? pólót?
1.Jó reggelt
nekem is ilyen gépem volt, ahogy lekerül a ram air rendszer a motorról a ram air feltöltésű kawák elvesztik a beállított keverékképzési rendszerüket, elszegényedik a keverék és dadog vagy nem megy a motor. lesz egy zx6 amit készítek,de felteszem a gyári fejidomját és a ram air rendszerét mert nem akarok vele küzdeni, szerezz egy gyári fejidomot és egy ram air rendszert és faragd át mint a ROC videókban szereplő kawasakikon látni, megszűnik a gondod és talán pofásabb is lesz a verdád.
ram air rendszerben hibádzik valami!
ópelt nem szidni gyűlölni kell.
Üdv.Annak mi lehet az oka,hogy a Kawa zx6-r 2001 es motorom erős szembeszélben néha elkezd rángatni?Szélcsendben,hátszélben nincs ilyen jelenség.
ha pösti vagy ragasztasd meg, jimmy majd útba igazít.