Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja aki vándor cirkuszos.
estét cegléd én ma veszprém tapolca keszthely
nagy a úr a pénz,most járhatunk Ceglédre dolgozni. Napi 3óra utazás fárasztóbb mint a munka.
igen
És utánna oldalra kiütöm?
ha a gyűjtőnél meg emeled a motort!
hja és bazi nagy imbusz kulcsokat veszel vagy akkora anyákat hegesztel fel egy vasra hogy belemenjen a tengelybe.
Az első tengelyt hogy tudom kiszedni?
Szia már nincs meg az elektronika?
1.Jó reggelt.
és te menyit kapsz a fotozásért?
nem bajtársak!
csövestársak!
Széles utat bajtársak. .
álltalában a hegesztéssel nincs baj....hanem mellette reped el mert kiég az anyag,bár volt már nekem ami sikeres volt,de jukadt már ki deklim,aszfalt csuszkálástol és a 2 komponessü fém ragaszto bevált és kb2 ezer FT akár csak a fém gyurma,vas keménységre köt és csiszolható,festhető
festékem van már
a műgyantát meg sem próbáltam/próbálom. 2-3 000 ft tubusa és az olaj egyszer úgy is ledobja. olyanhoz vidd heggelni aki érti is mit hegeszt. egy fél nap mire kész, pl teljesen ki kell égetni belőle az olajat, ha nem teszed heggelés közben hazavágja a varratot, a pórusokból kifolyó olaj szétfröcsköli az amúgy is olvadt állapotban labilis anyagot. rotor maróból minimum 2 fajta kell, és ne boltban vedd mert csillagászati a -haszonkulcs- az árán.
a sajátomon is hegesztett van fent, kb 3x vittem vissza javítani mire jó lett, az egyik helyen hibátlan lett a varrat, 2cm-re tőle meg habos/zárványos lett.
aki nem tud vs akar annyit kiadni egy bontott dekniért az heggesztesse maga meg vagy vegyen a kawa helyett hondát, cbr 600 f4-5 höz 16 000 színrefújva a dekni.
Meg lehet próbálni házilag is műgyantával javítani ha nem nagy a baj.
Hegesztésre nem lesz garancia, jobb a bontott. Festéket én kaptam ugyan olyan színűt flakonos hőállót. Szeki ha kell Ébert Iminek adtam nála megnézheted ha megvan még neki. 1000Ft körül volt az ára.
2.dikk
1. . jó reggelt.
már kérdezte
de nem akar egy eredeti dekniért sokat kiadni.
lehet heggelni, változó 10-15 000 ft a munkadíja+ 2 db rotormaró kb fél nap a kimarása + 10 gramm festék amiből le lehet fújni+edző+ utána járás a színkeverésnek amiből 1 dl meg kell venned, általában 2000 ft.+ csinosítás és lesz egy javított deknid cirka 20 000 ft-ból.

ne várd hogy egy felhabzó alu ötvözetet ,speciális töltőanyaggal kb 1-3 óra munka után 2 000 ft-ból fain megjavítanak.
avival lehet
szekit keresd,ő tudja!egyébként lehet de nem egyszerű,mert magnézium alu ötvözet
Hali srácok, a generátor dekni miből van? aluminium magnézium ötvözet? Lehet hegeszteni? valakinek erről tapasztalat?