Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááááááááá............elvágtuk oszt csőőőőőő
az már drag lánc Coyot nyujt6tod a lengővillát
nézd meg inkébb a gátlokat hogy jó e,,,rugo nem szokott olyan könyen ki lágyulni...bontottat ne vegyél mert szar,felujitani meg 4000db-jaés olyan keményre csinálják amilyenre kéred,,,,,,,abban tudok segiteni,ezt a felfujhatós valamit a ladákban hallottam de sosemláttam lehet jó
ha 110-es láncot kérek,mééé küldenek 118-ast?
mindegy,,,,megoldottuk
Az RK,vagy a DID nyúlik jobban?
Carbon turbo szükitőőőőőőőőő?
neharagudj Sedu hogy nevetek,,,,,,,,,
ez a káros anyag visszavezető szelep,más néven egér,vagy EGR
a kipufogo csonkbol jön ki egy cső,amit visszavezetnek a blokkba.......nem értem amugy minek,de álitolag jo neki a szivosor kulercsövén van,vákum szabályozza,meg kell pucolni és gooooo tovább
Kalackonak sok-sok boldogat
Amikor szedtem le teljesen olyan volt, mintha szén lenne.
inkább kox
Pipinek a BMW-vel kapcsolatban mindig igaza van. Aki ilyen kocsit vesz az szerelheti, vagy jó barátja lesz a szerelő. A vicc az hogy így is jól működött.
Carbon turbó szűkítő:
Külön van. A barátom szerint lehet venni a belébe légrugót, amit pumpával úgy állítok be ahogy én akarom. Állítólag 10k Ft/ár. Tudtok ebben segíteni?
teljes mértékben igazad van Pipi mert te pont egy egyiptomi fárao vagy,saját othoni piramissal
Sziasztok!9-hoz (B)keresek benzincsapot...
Van valakinek eladó?
Te bogyesz amikor olvastam ezt a cikket nekem hírtelen eszembe ötlött az a kísérteties hasonlóság, amikor elvittem neked a bömbi erőforrást és még kívűlről is felújítottuk a gépet
Ebben a cikkben akár mi is szerepelhettünk volna
Jo reggelt trogerek!
1.hű de motorozós a reggel.
Holnap hívlak ?
nállam ami vas,meg a betonba
akkor a garázsodban van a méh telep?
nem....ez a garázsomba van,sok megmaradt bmw alkatrésszel eggyüt,próbálom eladni de mindenkinek ingyen kéne
Mi van bogyesz megint a méh telepen gubelálsz ?
igen 1-be van az E34-en...... az E36-on külön,de ha jól tudom az E46 az E36-ra alapszik
lenne egy kis vászon munka ott helyben. a számodra.
Igen jól vágod. .Talán erre jársz benzin kutazni?