Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áááááááááááá szóval keménykedünk na akkor kipróbálom mert oilt még nem vettem meg
milyen az a gépkönyv?480 ml kell telónként te!
én 15W raktam bele hogy legyen keményebb kicsit..meg ha netán kivan a csuszógyűrű akkor annál jobb
nem is ilyen rugó volt benne Szeki!másfajta,és rövidebb
na igen,én nem akartam levenni a fejidomot,elég volt 2 éve
Pipikém ha ne agy isten lesz tali akkor viszek egy sámlit
Na ez hogy van mert hogy a gépkönyv szerint w 10 es kell és több mint egy liter kell bele
emelsz rajta
Kár eddig legalább a tiedről leért a lábam
hmmm, én mindig szétkapom az idomzatot. így már a 32-es villáskulcs is odafér mindenhová.
Kaptam MOL-t,15W!
Csak 1250 volt 1 liter
Ne unjad meg hálálja a motor nekem is ez lesz az utolsó szerelgetés ( ha csak el nem dobom )
Már tavaly augusztus óta tart Kezdődött a festéssel , szelep, szinkron,olajak, szűrők, gyertya, aksi, plexi, és most teló, plusz kutya csont.
Milyen oilt teszel a telóba?
én sehogy se fértem hozzá
ugy tudtam megoldani hogy maradt bent a teló.....
alul csavar ki,olaj le,fent dugó ki,szétcsavar,rugó ki,rugó be,stb.......egész napom ráment....közbe első gumicsere
Holnap meg láncszettcsere-........má unom.......
simán ,hál istennek nem volt semmi gond. Sőt a jövőhéten szedem szét mert olaj meg szimering csere lesz kb mindennel együtt másfél óra alatt kicseréltük
kösz!
az enyém is így néz ki......
az alsó kifli szorítócsavarjait hogy a tökömbe lazítottad meg?
ja bocs így kell
pedig tök egyszerű
oszt milyen cél faszom?kibaszott kulcsok,se csillag,se crowa,semmi se fér oda a kurva idomtól.........mindegy,megoldottam
Cél szerszám! Baszni is lehet sok mindennel, de fasszal a legjobb. (nomegpinával)
tele a tököm a kibaszott telószereléssel.......
egész nap azzal szarakodtam...legközelebb szerelő....
A kis genya Jakót most ugy szájba basznám aki összerakta ezt a kurva motort.Nehogy hozzáférjen az ember az alsó kifli csavarokhoz
703781937 ha van kérdésed
ez még fekete
ez arany
van nekem is. milyet szeretnél, belül középen feketét vagy aranyat?
ZX9R-el.
Ez kemény.

Bogyó E46-ba hátulra bemegy az E34 rugója? Az enyém kicsit elgyengült, lent van a kocsi segge, és ringatja a hátulját mint a csajok a négyesen. Vagy van esetleg valamid bele? 2 kemény gátló is jól jönne szintén hátsó.
ja az erőmü.........nem volt gyenge sztori ami megvétel után következett
a pilóták meg téleg hősi halottak a szó szoros értelmében mert nem katapultáltak hanem el manővereztek, a lakatlan területhez.........minden évben kapott engedélyt a bemutatóra a pilóta és olyankor ki hivta a család-barátok apraja naggyát aFehérgyarmati reptérre(legelő)bemutatózni......hát ez nem sikerült.......ott ahol Szeki fotozkodott a Shell kut felett már füstölt a gép(gondolj bele ha oda csapódik be)sikerült elmanőverezni Nábrád felé(előtem falu)aztán onnan vissza a reptérre,de már ott érintették az utszéli fákat,és bevágódtak a földbe,ott csusztak még egy párszáz métert.....az egyiknek sikerült katapultálni.....de a földön...az a srác szó szerint szét szóródott a legelőn,a másik az bent égett,de álitólag már halott volt a földetérés után.....igaz elősször még csak füstölt az a kóceráj majd egy kissebb,aztán 1 nagyobb robbanással darabokra hulott........és ezt végignéztük......és a srác családja...jövendőbelije is