Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És milyen terveid vannak aq maradék 16,5 literrel?
Pontosan ezt is monta arra a gázpalackra amit igértem ha elhasználjuk ki fizetem!meg mondom hogy segit ha tud másban!most azon a pénzen meg ne vitázunk feleslegesen,ki fizetem és kész!inkäbb annak örüljünk hogy ki fött a pálinkám és kész:46,5liter!eböl 30Apóséké!
1.Jó reggelt.
Hát Bogyeszkám ha másban nem is de két dologban biztos vagyok.
Az egyik az, hogy Béla valószínűleg nem azért építette, azt a kandallóját(amivel médiasztár is lett ), hogy abba tüzelgesse el minden hónapban azokat a papírpénz kötegeket, amiket a hónap végéig nem bírt elkölteni . Abba is biztos vagyok, hogy téged se vet föl az apró A helyében én csak annyit mondtam volna:
- Kösz Bogyókám, hogy szóltál, fasza csávó vagy, de tudod mit? Vegyél rajta egy doboz cigit, meg igyál meg két sört az egészségemre, mert az, hogy egy emberrel több aludt itt nekem pénzembe nem került, te viszont már két alkalommal is hoztál nekem fizető vendégsereget.
na ez is beződűt...
jóccakát embörök.
Csá panyó!még nem sikerült motort vennem!azt várom hogy valameikötök meg unja és rám ruházza mint ajándékot!
Mindegy az pösti az pösti punk tum
megyek én is meló ezerrel holnap cakát
Lekváros,és pájinkás. .
nem pösti,csak közel van.
Látod itt van egy csomó szoba motoros és lapítanak mint szar a fűben , mi lesz ezekkel télen?
Majd kapsz még ezért te lekváros pösti gyerkőc
Helló csomó taszigáló.
üdv pockok
Jimy remélem kint vagy kutyával,ép most égetem a zöld leveleket,ebből holnap +int smogriadó lesz.Ja a szomszéd is most kezd tüzeskedni.
Szevasztok
Sziasztok Bogyó az én szállásomat is kifüzetted?
Köszi szépen Pedig nem erről híres Panyola,ha nem rólam meg a sporolásról.Láttam a tvben,a Béla is filmsztár volt a híradóban,meg egyébként is a temető mellett lakik ugyhogy rém rendes.Vettél már motort?
nem, nem, jól van ez így aki nem érdemli meg, azzal nem szabad kibaszni aki meg igen, azzal triplán
Na azé bolondultam meg már én is!
Sedu meg szerintem elfelejtette!
te is jó srác vagy Bogyesz korrekt és becsületes
Értelek Pipi!simán eltitkolhattam volna,téleg sosem jött volna rá!csak most miért baszam át szerencsétlent!mikor jó srác!bármiét odaadja ha kéred(auto,traktor stb)és a pecóját is fulosan használhatjuk!néha én is megszáltam ott 1-2 este Szóval nemvolt szivem át vágni,és nem egy nagy összegröl volt szó!nekem meg mostanába nem kell költenem a béjemwére(mióta van jogsim)ugyhogy van pénz szarásig!
Igazad van Bogyesz
Nem úr aki nem herdál
Egyébként fele társaságot símán letagadhattuk volna sosem derült volna ki Azt kiszámolni, hogy ki mikor, hány éjszakát töltött ott még minekünk sem nagyon sikerült
Ha esetleg Béla a A NASA-tól ment nyugdíjba mint szovftverfejlesztő programozó, talán némi differenciállal megtudta volna mondani, ha péntektől vasárnapig ott ücsörög mellettünk egy laptoppal.