Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rengeteg szemét van jelenleg a piacon. Anno amikor el akartam adni a TL-em felhívott egy srác, hogy van egy 21 éves ZXR400-asa amit becserélne meg dobna még rá 100eFt-ot. Kinevettem és mondtam neki ne vicceljen
és mit adtál el?
és eljő a régi idő reneszánsza, nem új nem modern nem fordul lapon csak ha elborítják de csak motorolni kifogástalan
tegnap én dudáltamrád kocsival a munkás utcán hallottam aztán nagyon cibáltad neki nekem már nincs minek cibálni,elvitték szombaton a gépet
Szeki szerintem ez a yamahás gyerek még nem ült nagyobb motoron
és bogyesz még messze sincs.
és nincs ára.
és itt a következő agyment. még egy ilyen nincs a világon, ja és bikaerős. ez most vagy nem ült még erősebb motoron vagy kipróbálta a behúzó/beetető szöveget.
tessék 400-ért 100 ló feletti motor, a 250-meg 400-akat meg 5-600-ra hirdetik, na az az agyrém egy 400-as xjr-ért 600, meg géesixer 250 20 évesen 25 000 km-el
bregi bregi erdőbe fát big mellé biget halmozni.
az annyiért szerintem jó ajánlat-mármint a 750 gixer- és mire kifizeted pont annyiért kezdik árulni majdan az alját.ha nem tudja fizetni akkor viszi a bank és bár lista no meg egy millát a nyakába vernek, jó döntést kellene neki hamar hozni mert már három hónap részlet is egy 80-as amit neked kell besúrolni a ha végül is belemegy az ügyvédibe, neki is fel kellene keresni egyet.
üdv
jó korán!
Halod!én fel hivtam az összes motor kereskedést,de egyiknélsem lehet turpiskodni!bevannak ezek szarva mind!a bankok meg sok százalékot kérnek még a használt szara is!a k1000 meg kifejezetten sok befizetös tipus,majon mé?uj vasnál lehetne okoskodni,azt is ismerös és sok elixir árán,de 20évre 60-70-80 ezres törlesztövel!hát hülye azért nem vagyok!marad az ügyvédes dolog...ha találok végre valakit aki belemegy!teljesen hivatalos mégis félnek töle.
? szeva sedu miujság, van valami jó hired számomra?
Az én asszonyomnak tudtunk venni motort már azelőtt is hogy lett volna motor jogsija. Picit drágább a biztosítás és kész. Bediktáljátok az autó jogsi számát Bár jobb lett volna ha az az XT nem került volna hozzánk
De korán koma?!
A jumperekben egy jó motor volt a 2,8-as, de a cégesnek is mindig volt valami baja és rohadnak, a kékről mállik a festék. A hdi ennyi idősen betegágy. A fiatalokban lehet esetleg bízni, a többi szerencse kérdése. Én tettem fel egy vonóhorgot.
Megnéztem vagy 20 ótót de mind szar volt.
jóó reggeltöt
ment a válasz
Ment a válasz
ott az üzi
köszi!hitam!hasonlók a gondjai mint ami nekem volt,azért adja el,nem azért mert a szük garázsból kitolás közben letört a bukógomba(ugye pipi :) )én nevemre nem adnak semmit...max egy pár évet!az asszonynak meg nincs magy A-JA!ha nem lesz érdeklödö,elgondolkodik a közjegyzöin!enyi!
nem is tudtam hogy a merci is csinál transportert (Mercedes Transporter) ez volt a cikkben
. hát már semmi sincs biztonságban.