Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg különben is te túl normális vagy hogy kawa tulaj legyél
Sziasztok,

Szakmai, kicsit surgos kerdesem lenne az urakhoz. ZX-9R E1-re felrakhato-e vajon a ZZR-1100 D modell elso feknyerge?
A ZZR-e 8 dugattyus ugyanugy mint a ZX-9R F-ek.
Van-e ertelme egy ilyen cserenek, jobb/rosszabb/ ugyanaz lesz-e a fekhatas?

Koszonom a valaszt elore is.

Udv:
Miklos.

PS: A motorom fotoi kozott van egy sportkipufogo, kek szinu. Eladova valt, mar masikat hasznalok, erdekel innen valakit esetleg?
Akkor meg nincs miről beszélni olyat vegyél ami tetszik és majd az idő eldönti hogy jól döntöttél e vagy sem.
tudom ezekkel én is tisztába vagyok,na de igy van ez hogy mindenki a sajátját isteníti.hát igen bármelyiket szét lehet hajtani,az enyémbe is 65ezer körül volt óra szerint,aztán lehet hogy valójában több is,de azért szedte a lábát az is rendesen
Na erről van itt szó kérem!
http://youtu.be/-wWKhzKC_eQ
Na akkor csak hogy tisztában legyél a motorokkal segítek. Szóval az igazi oil temető az a yamaha, suzukit meg azért vesznek mert ócó lassan már a lidi ben is lehet venni a honda meg tele pakolja minden aprósággal a gépeit és ezért szeretik, aki kawát vesz az meg egy kicsit elmebeteg és típus rajongónak kel lennie .De egy a lényeg hogy az előző gazda hogy használta mert mindegyiket szét lehet hajtani de pl az enyémben 67000 km van és a szaros váltón kívűl még nem volt baja oilt nem eszi és még tartja a lépést a modernebb gépekkel. Lényeg hogy kawát csak az vesz aki egy kicsit különc ember.
jó ez most olyan,hogy ti egy kawára beszénétek rá, 1 haver győzködik msnen,hogy a kawa meg a honda 1 kalap szar,és hogy mind2 zabálja az olajat,vegyek 1 jó yamahát,mert az nem eszi,meg az amúgy is sokkal jobb szval ez ilyen,ezért van több motormárka,kinek mi tetszik,nekem a honda,és kész
Beszélhetsz neki Szeki, nagy hondista a csávó meg még ráadásul szemtelenül fiatal és tapasztalatlan
jah 1000rr lesz valszeg
http://racing-bazar.hu/hasznal...
ez nem sok csak nem kawa
ha 1000rr-re váltasz az motorikusan állóképes, nincs se hajtókarszakadás se hengerfej hiba, viszont olajat vegyél bőséggel mert azt fogyasztja és nem folyatja
10 000-re 2-3 nem deci litert is megeszik. egy papásan hajtottba öntöttek előttem bele 8 decit, és még nem volt a csere felénél sem.
eléggé unja magát el kéne vinni vadászni
a pótutas
öcsém melegedő pót utasa
akkor még igy a szezon végén 1szer elgurult a gyógyszer? nekünk is volt ilyen nyáron ivánnal,hogy jöttünk mint a hülyék csabáról,aztán a levél is jött ivánnak szombathelyről,békésnél a kanyarba 170,engem szerencsére nem birtak lekapni,olyan gyorsan történtek ott a dolgok,hogy sztem örültek hogy egyet elkaptak...fehér civil autó,bokrok között bebújva... ja és 90ropi állt a csekken
szeki nóóórmálisak ezek?
Hiába van 15 fok de az aszfalt az hideg, szombaton Csabáról kb 14 perc alatt voltunk itthon utána volt para mert néhol 290 is befigyelt ráadásul kanyarokban riszált de ennyi volt idényre folyt jövőre a pályán. Csak okosan a vásárlásnál kupeckodj legyél ügyes.
az jó gép
azon a cbx-en a króm részeket karbantartani minden 4-5 motorozás után kb 3-4 óra fogkefével krómtisztítóval és/vagy sidollal.
bizony jöhet,csütörtökön megyek megnézni egyet téli álom van már? a hétre még 15fokokat mondanak. ki szoktad vonatni télre a forgalomból?
cbr900rr
amikor már ezek is eladók akkor megindult a lavina és ennek a hobbinak is vége a korosabbak körében.
Sok érdekes hirdetés van fent a 95 előttiek irreális magas áron vannak az utániaknak meg semmi áruk nincs csak azt nem értem hogy egy huszonéves motorban alig van km és szuper állapotban van azért lehetnének a realitás talaján egy picit.
Hali kis tesó na végre akkor jöhet az ezredes itt volt az ideje hogy legyen egy ellenfél Szarvason . Voltam a havernál utána nagytakarítás és téli álom jön