Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lenne harc, mert a cbr lemaradna
1.Jó reggelt
Fejidom?
Ha kő a lánc én is be tudom szerezni óccóé, és nincs posta kőccség.
Hali!
Ezt a láncot csak gyárit tucc venni, kb. 7-8000 píz, a feszítő az nemigen szaródik el, de amíg a bakelit vezetőn tudsz állítani addig felesleges a lánc csere.
Esetleg itt pöstön rá tudok nézni valamelyik hétvégén.
engem is érdekel ha más nem akkor csak az összekötőcső, van egy muzzy- ha még meg van- és rápróbálok hátha disznó a hangja.talán.
na majd szólsz. mi a posta englisshből?
Kössz a segítséget mindenkinek,fasza azért hogyha baja van az embernek van aki megpróbál segíteni.
06209248425
ez van a honlapján vagy keresd a Steelhorse a neten
www.steelhorsemotor..hu ott lesz telszám is
az ujaabbakban nincs már ilyen mint a tied is csak én arra nem is figyeltem hogy a tied már az ujabb,kawa zsoltit hogy lehet elérni,ha még annyi segítséget kérhetek.
Ki kell cserélni a láncot me az hajtja az olajpumpát is!
Zephyr 750-hez volt nekik csak abból gondoltam, egyébként ment a válasz mail
Az automata feszítőm gyakorlatilag annyira kinnt van hogynem tudja aléggé megfeszíteni már és a csavaros feszítőn ami inkáb vezető ahogy te is mondtad veri mint az állat,ami kicsi gázra elkussol mert ugye megfeszül a lánc,de evvel nem vagyok előrébb meg szeretném csinálni mert szar hangja van alapjáraton.
na még annyit szerintem ( de lehet hogy butaságot írok) de én az enyémben nem találtam ilyet
kawazsoltinál 8000 ft, és a pink nem árul ilyet, mert már akkor nekem is olyan lenne benne. nekem is pont azt kell cserélnem csak nincs rá időm, pedig nekem már a blokk oldalát nyaldossa a lánc, feszítőm van az egy ricnis-rugós bizbasz , meg van egy kézi kurblis feszítő/vezető benne olyan is leledzik nálam.
95-ös b2-es az enyém
Ok megvan bikebandit.com-on kerestem ugyanezen a képen csak ott nem vmi tiszta a cikkszám, akkor van neki, de úgy tudtam a zx-7r-ben sincs meg a 750es zephyr-ben sem
na léptem cakát emberek holnap bútyi ezerrel
http://fiche.worldofpowersport...
ezen a képen látszanak a vezető papucsok,meg a feszítője is.
A B-nek van feszítője! Van egy automata mint a vezérműlánc feszítő és van egy amit csavarral lehet feszíteni de ez inkább vezető!
ez 95 modellé az enyém meg 98 as
Milyen típusu évjáratu a 9-ed!?
hogyne lenne csak nem látszik a képen mert a másik része a képnek egy másik robbantott ábrás alkatrész csoporthoz tartozik,van két vezető papucsa is meg egy feszítője is.
Ennek nincs feszítője igy csak láncot kell venned
na akkor meg nyugodtam ,marad így