Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyémen is volt alátét a kupplung rugók alatt ,gondolom már ki vannak gyengülve,bár az szerintem nem jó megoldás,csak időlegesen lessz jó.
http://fiche.worldofpowersport...
itt egy link ezen látszik a robbantott ábrán a lánc
na ez az de a szerelő srác aki csinálta a váltó cserémet először azt mondta hogy a kuplung rugó na most a hegesztéssel csökkent a zaj de nem szűnt meg nekem ez már magas
Kuplungzaj mindig lesz hiába cserélsz bármit is ki, enyémen is szól egy picit, a 400-asomon is szólt, szinte az összes kawánál hallottam ezt a jelenséget.
Ha nálad megszűnik akkor az szerintem nem lánc lessz,az valami más,amugy autószerelő vagyok azért merek igy bele menni ilyen mélyen.
Beillesztek egy képet amin szerepel a lánc,ezen látni fogod,meg is találtam külföldi lapokon,olyan 50-60 dollár között van,holnap megkérdezen kawasakiékat meg pink motorst aztán irok hogy mire jutottam hátha segítek másnak is.
nálam ha behúzom a kuplungot meg szünik a zaj
robbantott ábrát tud valaki csak hogy lássam hogy miről beszélünk
Köszönöm mindenkinek a gyors segítséget ,neked is és még annyit láncot hol próbáljak meg venni hozzá,amit irtál hogy kb 8000-ft,köszi a válaszod.
A lánc kb 8000 Ft!
Láncot újat! Feszítőben meg Kawaszeki tud segíteni! Szerintem!
jaja,bár tuttommal se 1000rr,se zx 10 nincsen most szarvason,na de majd zozó vesz egy zx 10 et, és akkor lesz az is
Generátor láncot talán a Pink motors-nál tudsz venni ők árulnak ilyet www.pinkmotors.hu hívd fel őket aztán kérdezd meg, feszítő meg passz ha szar akkor gyári vagy bontott esetleg ebay-en találhatsz ott sok cucc van B-s 9eshez.
tavaly hegesztettem be a kuplung rugó mögé egy alátétet ,csendesebb lett de még mindig van egy pici hangja na hátha valaki rátalált a megoldásra
Hűha az enyém is csörömpöl egy picit onnan ,na akkor ha tudod a megoldást és hogy mennyibe fájt akkor írd meg
Sziasztok!Szeretnék egy kis egítséget kérni,szét lett szedve a zx9-em,volt egy ilyen hülye hangja alapjáraton,és a kupplungtól jött,szétszedtük,és a generátor lánca szét van nyúlva és verte a láncvezetőt,valaki találkozott -e már ilyennel,és ha igen akkor tipp honnan vegyek ilyen láncot,meg esetleg feszítőt is,bármi jó ötletnek örülnék.
Ha a világitást is el tudnád rendezni,nem lenék hálátlan
Milyen tetőn drusza? már rég be van fejezve Most pénteken megyünk 24db nyílászárót rakunk be lényeg hogy van meló
ez egy pöcs
és fel pop szegecselném a nagy tetőre !
neon világítást kérsz?
ez ez mi ez!
Te Szeki!egy ilyet kekem is csinál6nál Mondjuk legyen a felirat:BOGYMOL
ja!én dolgozok is,nem csak a tetön sétálgatok!
én vissza olvastam és nem írtam azt hogy ne vegyél cbr 1000rr-t csak azt írtam mire számíthatsz. itt senki nem szokott másokra rátukmálni semmit, főleg kawát nem. azt veszel ami tetszik és amihez húz a szíved, és elég szar lenne ha szarvason két zx10R kergelészné egymást. de ha egy cbr 1000R vs zx10R nyomul az utcán az harc a javából.
Na azé nem mindenki!