Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na kíváncsi leszek hányan köpik le a monitorukat ha rá kattintanak a linkre
http://www.miniszterelnok.hu/
Mizujs drusza letelt a robot?
Hú de kedveled a földidet.Vagy a 10esel ha +veszed le tud alázni.
köszike ne is hallgass ezekre sutyókra risz-rosz kawások
mármint zx10et...
na,csak azért nem veszek xz10et,mert zozónak akkor irigykedni kellene,igy marad a cbr
Drusza te ne adj tanácsot vegyen a gyerkőc csak ciberét az kell neki és kész
kawaszeki@freemail.hu vagy 70-3781937, ma is, vagy holnap hívhatsz, este tudok e-mail-t nézni. posta ok.
Szerintem olyan motort vegyél amit kitudsz fizetni ,a többi +nem számit.
Csá
Igazad van ,és nem kell foglalkozni senkivel azt veszed amelyik neked bejön .Remélem hogy ciberét veszel mert ha meglátlak egy 10 es nyergén akkor elönt az irigység és le ütlek róla az tuti
hali mindenkinek!
lehet a 3év után is ledöbbensz kicsit,ha úgy igazából oda húzod neki(már ha mered)
ebben mintha lenne fanzázia
link
küldöm az infót.
eszem és írok. most értem haza a mol-kút felújításból.
Hello nem kaptam még levelet a hűtőcsöves témáról,mert kéne a cucc.köszi
Már a telefonra gondoltam, vagy E-mail-re. Ahoz hogy jutok hozzá, mert kellene a tükörtartó csőkütyü...egyenlőre. Köszi!
Sziasztok!

Sajnos eladóvá vált a jó kis gépem . Akit esetleg érdekelhet megnézheti a hasznaltauto.hu-n.

Üdv.
Dehogy ilyednék:D mentem én már egy pár ezres sportmotorral:) meg azért nem szimóról ülök át 1000esre,3évet lemotoroztam a 900rrel.
A régi CBR után lehet megijednél a zx10-en
Szerintem küldök vissza mindent az asszonnyal!
1.Jó reggelt.hú de hétfő van így szerdán.
De neked zöld vér folyik az ereidben Zozó
amúgy az tény,hogy a 2004es zx10es nagyon szép lett, a legszebb évjárat belőle,a cbr 1000is akkor jött ki,és abból is 2004ben sikerült a legjobb formát megalkotni,elkapták akkor nagyon a japán mérnökök
nemtom te hogy vagy vele,de nekem ezek az új ,futurisztikus formájú motorok nagyon nem jönnek be,pl az új cbr is sztem nagyon csúnya,de igaz ez szinte az összes márkára.