Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok.
Erre nem is gondoltam
biztos beszámolták a közmunkát azért csak 42-őt kaptál.
Az emelés nem azért történt mert emeledik a kuton,hanem mert kint moszkvában romlik a forint-dollár mérleg!hejben még mimdig 320 az olaj,benga 330!szekibácsiék környékén növekszik!amugy ha hiszed,ha nem,már egy gurigát letudtam...de ne kérdezd hogy...me én se tudom!ez éví záró egyenlegem 10millió500!nem 11,5
Nagyon nem, de mindíg bütykölni kell valamit ha nem az üzletekben akkor a ház körül
Már nálad is 340 bogyesz
Tán te is emelted a jövedéki adóját nekije
Mondjuk annak a jövedékijéből biztos úgyis a te jövedéki adótartozásodat rendezed...
Szegény pipó!bár amugyse voltál valami nagy szerelö
a busás haverod mégis sokalta a 10-forintos emelésem!benga 340...aszonta akko nem érdekli,megy a kutra...mondom akko menyé,de késöbb se hivj!
Nagy szerencséd van, hogy elvitték zozó
egy 94-es tranyó az igazi szopás a köbön.
Nem szívesen írok ilyet, de ahhoz képest még egy bmw is egy svájci óra...
Különben meg a tranzit eleje sem törik kevésbé össze, ha nem állsz meg egy stoptáblánál...
Hát úgy-ahogy 15%kal szűkült a suplináció vagy mi a f@sz.
Ami annyit jelent, hogy csukló nemból nem fordul ki teljesen a másikhoz képest Ezért vettem elektromos csavarhúzót, mert kézzel befelétekeréskor a hagyományossal nem bírtam akkorát tekerni
Köszönöm hogy válaszoltál. Össze kell szednem a pénzt az át íratásra mert ami most 21 az 2012-ben 62 pénz lesz.
ahol csak megfordulok és olyanokkal beszélek akik nap min nap közlekednek, mindenki emlegeti a 420-as benga árakat.
Nöi bicigliváz a pedálnál pont ilyen!ki peremezed,tartófül oszt csö Hitam a huhukist,ünnepek után adja a pénzt,de megyek Hellához a jövő7en és otthagyom az enyimböl!
ilyen hűtő csövem van csak nincs beszerelve. ha kell keress itt.
BASSZA meg most hívtam az ürgét és elvitték
300000.- 94 es hatszemélyes . Nem csodálkozom hogy rácsaptak. Pedig csak egy félnapig volt fent a hirdetése.
Mí a picsa az a pina?rég nem látam már olyat!általában mindig sötét van!
Hol az a tranyó,Zsákos?ha akarod meg leshetem-max nyiregy felé megyek debrecenbe!
én mondtam a gazdájának hogy ennyiért a nyakán marad
kékvér csak azért mondja hogy 12 es illik mert már kicsi a te kilencesed
pzozo@freemail.hu erre ha tudsz valamit küldhetsz üzit.
Valaki lakik Nyíregyháza közelében ( nagyon közel) mert meg kéne nézni egy Transitot és nincs kedvem kocsikázni blintre.
Hogy van a kezed? Én 11.-én megyek a henteshez.
Szerintem is még a pinát is picsának írja
zozo mi a levél címed? Mindig van olcsó vas, privátban meg tudjuk beszélni.
Na látod az lehet
Se a betűkhöz, sem a számokhoz nem ért ez a csimbi gyerek
Én úgy hallottam, hogy az üzemanyagok jövedéki adóját emelik 20 ft-al és nem a gázolajét Az üzemanyagokban meg benne van a benzin
De hamarosan kiderül...