Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gágorzx9! Szia! ZX9R-hez (98) Van tükörtartó konzolod? És ha van , mennyiért? Köszi! Peti
Hali!
Kipufogó hogyé van?
majd átmegyek oszt tartom a seggem hogy rugdossad!Szerintem SZAR olajat vettél!
ponyva van,de az kell az enyimre
hanyas évjáratú volt a kicsike?
Valami ütni való kéne még ha idom nélküli az is jó lenne zx6, zxr750 zx9 csak ezek jöhetnek szóba a lényeg blokk váltó meg a váz legyen egyben.
Hali ,mid van és milyen évjárathoz?
Egy nagyobb van (A4 méretű). Könnyen lehet varrni, nem a sárga, hanem az ezüst színű könnyebb változat.
Tudok egy 2 éves zx6R-t pici kilóméterrel, olasz papírokkal. Nem volt törve, kint építették át pályamotornak. Ha komolyan érdekel debrecenben meg tudod nézni. Sajna drágább, mint a CBR 600RR volt.
2
Akkó te is jó messze lax me itt tök világos van...
1.Jó reggelt,ismét sötét van.
Sziasztok mindenkinek!Van jópár alkatrészem zx-9r-hez,ha valakit érdekel valami alkatrész,bátran irjon,jó áron adok mindent.
cakát
Viszlát.
na most várhatok mire netre jön Jimy , kezd öregedni a csávó
Arra a ponyvára gondoltál amibe a fűrészport gyűjtöd.
Már néztem is 1-2töt,csak zöldek és nem tetszik az asszonynak,ja és milyen hülye név a zöldvér.
nem mondod , és hajlandó lennél némi kp re cserélni ? persze csak haveri áron hogy ne sértselek meg
Jó reggelt!

Hát mán, hogyne lenne felesleges motorponyvám.
hű ha akkor neke is lecseréled egy 12 es re mint Himi
ne izgulj a múlt héten már én is inkább felvettem hat emberkét mert azt se tudtam hogy melyik melót csináljam. szó se róla meg is lettek pörgetve így már a héten csak négyen vagyunk.De hát akkor kell dolgozni amikor meló van.
Ja mindenki a káromat akarja.
A meló? Az dübörög csak én már nem bírom .
ne tépd a hajad csak a javadat akarják