Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz drusza úgy néz ki hogy marad is ,ki tudja nálam nem lehet tudni , hajtok inkább a pálya gépre ezzel meg majd lesz valami.
Jövőre már jó lenne valami komolyabb pályázásokon részt venni olyan géppel amit nem félt az ember. Az a baj hogy kawából ( csak márka hű lenne az ember) kevés van amit meg árulnak az arany áron van. De majd Sedu előbb utóbb előhúz egyet a cilinderjéből.
Meló dübörög ezerrel?
üdv ninjákok lényeg hogy fizess
Csá drusza,olaj csere minek még mindig nálad van a motor.
1000000munkahely.
Nem.900x24ft+eredetvizsga17000+12000valamire amit nem tudom hogy mi.
Üdv emberek.
hali pockok na akkor egy kis motoros téma ,meg jött az oil (Fuchs race)
plusz a szűrő. Kíváncsi leszek hogy a repsolhoz képest ez milyen lesz. Végül is ha nem jön be akkor Himi kolega segge lesz szét rúgva
Valakinek nincs elfekvőbe motorra ponyvája?
Legközelebb pénzbehajtó leszek, és nálad kezdem ha lesz tartozásod

Egy kedves bank és biztosító munkatársa leszek, aki pénzügyi tanácsadásra építkezik másképp, mint mások... majd meglátjuk mit hoz a dolog, főleg itt zalában...
Pénzügyi terület
ÁÁÁ Megvan pénzbehajtó
Talált?

pontossan!
Én is XX-ről ültem át!Hála az istennek!
Hello Pipi!

Remélem azért majd még úgy hozza a sors, hogy húzhatod valami dórtszamárnak Kezednek jobbulást, meg hozzon neked a télapó sok bevételt

Tűzoltó majd talán következő életemben leszek, most a pénzügyi területtel fogok foglalkozni, ha már ezt tanulom.

Vigyázz magadra

Edem
Estére lesz megint kawasakim, teszek fel képeket.
mijééééééé?
nem elég amit befizettél eddig?
1.Jó reggelt.
na, ne kiabáljon itt ennyire hanem holnap csörgessen meg engem dél tájban, délelőtt morcos leszek.
Kütem a fazbukon
Na van 1jó hírem nincs több csekk a motorra, de 50ezerft kérnek a törzskönyvé. .
Csákány mindenki.
ES MOST?
Szevasztok trogerek!
akkor igy jártál bogyeszkám
Köszi, kitöltöttem.
Tudom, hogy jó megy neked
Novembertől 20 ft-al emeled az üzemanyagot az egész országban. Kizárólag bogyeszféléknek teszel jót
De nekünk nem
Meddig hizlalod még a pénztárcád?
Ha helyedben lennék az összes kutat berobantanám