Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akko kapsz mosóbengát a 3henger elbirja ha meg 4 akko főleg
és fényes...
Szeki mester!
Van neked olyanod hogy!
Az a krom baszas ami a dob es a leomlo csatlakozasanal van.
Az a takaro valami. U alaku.
Majd jimyvel átbeszélem, hogy kell-e
Meg egyáltlán, hogy én kellek-e
Szeki viszik a faludba a raptor dobomat ,egy szép kéken lesz rajta.
Szevasz véres!
mostanaban nem fozod nekem a KV-t!
Tan beteg vagy?
Jó estét.
te akarod hozni a.......................
erdőbe fát....................................
a mútkor is az ajtóból kellett visszacsalogatni....................
a csühössel jer és hozd a garden party készletedet...........
meg pár 3 kg-os potykát sült halnak................
65c fokos volt a víz, és megkérdeztem a négyhengerest hogy hogy ordít a vfr felirat alatt, 90c fok felett már nem egészséges tiltáson kenni mert elfososodik az olaj és onnan már nem teszi úgy a dolgát. helyben tiltatni nem egészséges hamar felrottyan a víz, és elvékonyodik az olajfilm, ezért van hogy motoros felvonuláson a fél távnál már pl láttam 12-est úgy füstölni mint egy trabbant.
Ha megyünk akkor asszony stiftyével megyünk abba nem jó a repceolaj
de téleg kapsz fütő olajat egye fene,be kockáztatok,kapsz két kannával
itt a tacskóban 2 dolgot vesznek raklapra, tacskós motorolajat láncfűrészbe, és mobiltelefont dobóstelónak, megveszik egy-két hónapot dolgozik sztán leadják flottába kereskedőnek.hallgathatják a szekusok a csacsogást életük végéig, itt így megy ez.
erről kérdezd meg a Szekit
Mié berobbant
te Szeki..................még mindig nem megy ki a fejemből hogy mekkorát szólt az a 750-es honda
na jó szilveszterkor kapsz 1 kannával
Ja hát aki a kis hasznot nem becsüli...
Pipikém már rajtad is gondolkodtam mert szeretlek na igaz ha hozzád el mennék nullára jönne ki a haszon de érted meg teszem


















egyszer valamikor
legközelebb megyek,viszem dobozostól tudom azt a hülye számot mert az ügyemból kifolyólag visszamenőleg lekövettek hely,és időre pontosan
Bogyesz nekem is hozzál. Most 30 liter elég lesz
az jó, alkatrész még nem kell. de rákérdezek.
én meg voltam elégedve, a cimbora meg majd visszajelez hogy mit mond a verdája. a telódat meg ne a tiszába úsztasd hanem ad ide és itt kb fél árat meg kapsz érte és had hallgassák tovább ŐK. így marad kesed is, ha gondolod el intézem.a mobil telefonokat a SIM kártya és a mobil készülék azonosító IMEI száma alapján azonosítják be.
tesókám még az én magán nyugdijpénztárrammal sem tudom mi lessz vagy legyen kilépjek,vagy meg hagyam de majd kárpótolak személyesen igérem elviszlek az öregek othonáig
ja....és holnap után ott vagyok 1 kanyarral ha alkatrész kell akkor meg okosan
Szekibácsi ugy látom meg voltatok elégedve a kiszolgálással a telómról meg le csacsogom a kest oszt Tisza csak az a baj hogy telóstól kell mert hiába cserélsz karit valami turó szám alapján bemérik csak sajnálom a 30ezres mobilt.........de inkább vizre rakom nehogy be ugordjon még egy-két évecske