Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét hó hányok.
Tesó a telóm szarakodik de az sms meg kaptam ugy lessz
Szeva tesó Alakul a dolog csak kurva lassan
oda a surmó
hát ott van!
meg néztem és oda van írva a hirdetésbe hogy not aviable hungaris
nézd meg te is
Hali.Hogyan lehet értesülni az új Videókról amit feltöltenek?
Nyára szeretnék egy vasparipát beszerezni de addig is jó lenne.Nézegetni a vidiket a leszí kutya,bunyó karácsonyig stb helyet.
Ha tud ebben segíteni valaki meg köszönném.
Van 1 pár régi kawa tükröm, jelképes összegért elviheted. pl.: 1000Ft/db.
uuuu Basi a te forditód jobb mint az enyim mino raktam össze a béjemwét irta a hiba kódokat de nem tudtam le forditani 1 forditó progival sem fel irtam a hiba kódokat és most be ütöttem a tiedbe csak ugy kiványcsiságbuuu hát rögtön le forditotta hogy vez,tengely,hiba én meg 3napot bohóckodtam a vezérmü tengelyel mikor ki volt irva a szemem előtt ...........
szeva tesó mi a hejzet a lábteketóriáddal
jó reggelt mindenkinek
olyat motoroztam.................................a láncossa,,,,,,,,,,,
Basi kerestelek telón nem vetted föl a sárvédő miatt kéne beszélnünk
Kiirta!
Jó reggelt!

Igen, szakad, én meg megyek snowboard ruhát venni, és jövőhéten megint boardozás.
te basi, az eke idomos direkt ki írta hogy not aviable hungari, vagy csak miután ránéztél?
az 5 fontos postára rá kérdeznél.
akkor ez sem nyert.
pedig ha keres valaki alkatrészt akkor most itt az idő, és aki el akar adni most van ideje hirdetni.
A balos 5 fontosra nem irt árat postát! A 10 fontos jobbos UK Only Azaz csak UK!
van két B tükör-jobb-bal öt meg 9 fontért az rendelhető vagy azt is a szigeten akarják tartogatni. annak mi az ára és posta költsége.
az én régi B-men valami gsxr utánzat van.
ez vicc ez a plexi, ha tudom nem veszek ilyet, ez akkor véd valamit ha leveszed és magad elé tartod. ilyet! na de tanul az ember, ha máshol nem a saját kárán.
de dupla magas az van?nekem sajna az kell, a kis púp nekem nem véd, kb akkora kell mint egy zil plató.
Én csajnábú rendelem ! Kb 2 hét mire megjön!