Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Siman!
Megyek pókerolni sok itt a balek
Mikor megvettem,akkor vittem el egy rutinellenőrzésre.karbiszinkron,meg motor átnézés,meg amit ilyenkor szokás cserélni!Lekopogom,de az ég világon semmi gondom nem volt még a géppel!Gyöngyösire gondolsz?
Biz isten nem vótam arra tesó
Ne szépicsük a dógot Mintt az állat ollan részeg vótál fazi
az én vasammal amivel Pipi tekert azon ETZ-250-es nyomottlemez vót
Derecskén ugrottunk be a behajtó haverjaimhoz mikor jötünk el Pipitül Régen kérdeztem is a Csizmi urat, hogy nem e ismeri őket,de nem reagált
hát lehet bár nállunk csak 1 Lakatosz Leonárdó van.........az is én vagyok jééééé.....meg van a csukám
meg loptam magamot
ez tényleg csak a környéken van.
ha jól láttam egy barátom szervizelte a motorod, na és azóta hogy megy a csacsi?
a karburátorod kellett-e állítani?
mert egy havernak nem igazán jött be.
az a zsákos lakatosz vót, meg az üveges nádházi, és vitték a csukádat a kisz lakatoszoknak, a kisz cizmályukba.
Már hazahoztam:DMajd hétvégén lecsekkolom,hogy az enyémen hogy szól:D
6-800km ment így bele, akkor volt melegebb a helyzet mikor a polgári M3 parknál a fa híd alatt ott hesszelt 2 nyomorult egy skoda octavia kombival, szerintem végig hallgatták ahogy görbeházánál elfestettem a gázt és ahogy a fa híd előtti gomolyás kanyarban elvettem, de nem ugrottak ki elém. kár is lett volna mer ott 140-160-as kanyarok vannak és nem lassítottam volna hanem még gyorsítok, na ná ha mese ótó villog a hátam megett.
szijjjjjjjjjjjjjaaaaa drágaságom mit kaptál a mikulástól:?mert nállunk a gané a cipőmet is elvitte
úgy is megyek ki és megnézem, a volt sárgán volt, és valahol van is.
na persze a 280-an............
jó estét ..az Úraknak
Vagy ha van valakinek ,szoljon batran! ,
3 eve meg megvolt!
De abban az evben sikerult is elhagynom
az jó lesz én viszek vizet
Majd szilveszterkor leisszuk:
mert nem nyitod ki az ablakot
a lényeg a honda felirat alatt vót.........nini,ni,Ni
nem, nem vagyok beteg csak nem szeretek ingyé dogozni te kapod a kávét én meg várom a sört de nem jön.
hát nélküled nem buli a buli ugy hogy othol ne maradj bár ha jól átgondolom 3naplál tovább senki nem birta veled