Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csumi..........hét én még másból nem nagyon halottam de majd a szakik meg mondják ha leszánakl az asszonyok a gatyájukról
Jóestét az Uraknak!

Kérdésem azért itt teszem fel, mert már rég jártam erre

Ha féktárcsát gyártatnék supermotohoz egy darabból, akkor milyen anyagból célszerű? Acélon belül tovább milyen ötvözet?

Előre is köszi, nem vagyok egy nagy anyagszakértő

Szegény csacsim felbakolva kinyalva-leszervizelve várja a jóidőt
hát ezzel téleg nem sokat segitettem de nagy csavargó lehetsz ha az országot járod pilóta vagy?
Köszi a segítséget,azért tetem fel ezt,mert egész évben járom az országot.Sok hely ismerős a vidik böl .Amit eddig láttam azok 2008-2009 vagy régebbi.2010 set meg nem találok.Legalább a monitor előtt "csorogjon a nyálam"
remélem nem akarod
Téged is
Na léptem em börök...
meg lehet azt ültetni
Ezt kizárólag azért nem tudom utánozni, mert rövid a karom és nem érnék fel a zsiga aljáig...
dózeroltazsd el az egésszet
Hát még délelőtt fényképezgettem a napsütést, de fazi átka utol ért Itt is szakad. Mondjuk tanult fórumostársunk(Jimy) ötletéből kiindulva, utasítottam az asszonyt, hogy amíg nem tartózkodok otthon(mer kocsma) addig szépen újságpapírral , meg mindenféle szórólappal,(mer karácsony közeledtével van bőven, hogy a postaládába már a levél nem fér inkább ) szépen terítse le a ház előtti járdát,bent a járdát és a kocsibejárókat. a komolyabb hó megérkeztéig
Gondoltam hazajövök azt csak meggyújtom
Hát az agyam majdnem eldobtam Azzal a fényes szar papírral terített le mindent amivel még ablakot sem lehet pucolni, nemhogy meggyújtani...
ez még a nyarat idézi és a feelenget go go go go go go go go go go go go go go go go go go gogóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
óóóóóóóóóóóóóóóóóó

ja,dzsi.
Jóvan jóvan ezzel már könnyen csapatja ez már az erőssebb 6 hengeres ifa az L60-as
már mennek a hómókák http://youtu.be/OkhrnDB2kfw
igen olvastam utólag bocsesz 7főn ott vagyok de előtte ugy is hivlak mert az asszony nem szlalomképes a hóban
biztos el olvastad mit írtam, egy tank benzin+a 10l ha mehet,nekem meg egy kanna gázolaj. az még be fér a bömösbe.nem a tankba hozod a gázolajat.
szakad a hóóóóóóóó hohóóó hohóóóóó...ni ni NI
Tweek.........én ilyen ről nem tudok a vidik mindig felrakási sorrendben vannak feltöltve,bár ezt be állithatod,nézetség,szavazat,stb....... de van olyan vidi ami már vagy 10000X felvan töltve és még fel is fogják............csak találja meg valaki aki még nem látta
holnap is de az már elkelt hozzár akkor 7főn.....ha okél olaj,vagy benya kell?
nekem meg hozz egy kanna dieselt hogy meg legyen a fuvardíjad.
szeva! na az van most rendesen, inkább a postás vinné ki mindenkinek.
hali bogyó! ma beszéltem a cimborával, ha gondolod jöhet egy fuvar benzin, a cimbi ki próbája az anyagot, egy fuvar rendel ha meg jó a cuc keresünk még klienst. jelezz vissza mikor jössz.