Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még majdnem 1 liter
nomeg jogositvány
van még a páleszből?
én várok mindenkit szeretettel csak jelezzétek már kit érdekel a 9-es fórumos disznóölés..........fogó pálinka ivás
áááááááááááát adom
nemsokára itt van február
hát szerintem az bár tavaly a Sanyinál kettőt kültek a disznó fejébe és még mindig állt tavaly még eljártunk vadászni......Jimyéknek is fel ajánlottam de nem vágytak pedig a lapátcsövü jót szól
mind egy csak hatásos legyen
kis golyós
van az is golyos 9-es
majd az ördög haver beadja neki a gyógyszert az ólmost
majd be löklek téged és le húzod a gatyádat tuti hogy magától szalad a késbe
van egy szögbelövőm kölcsön tudom adni
hogyne lenne én szoktam vele játszani seprü nyéllel a játék neve ;ki tüd többet ütni a másikon eddig még mindig én nyertem csak már kezd nagyobb lenni mint én
Akkó kűdök neki Ihun-e
Oszt uniós elektromos sokkolód van-e a kábításhoz barátom
Eu szabvány előírás Nem ám csak kigáncsójjuk a lábát aszt nekiesünk 5-6-an életlen késsel Az már nem eukomfort
A disznónak vidámnak kell lenni az utolsó pillanatig, nem sejthet meg semmit Árammal el kell kábítani, hogy fájdalommentessen lehessen okozni a kimúlását
A szabály az szabály.
Volt olyan disznótor amikor 3 an haltak az áram miatt csak a desznyó maradt életben
tengerit is zabál és a tápot moslékba keverve kapja a züd hiányzik neki
Mindenki szabadulni szeretne tőlle
Ne táppal etesd te szerencsétlen
Tápos disznód lesz Na jó sz@r íze lesz(nagyüzemi)
Mondjuk ha eddig is azzal etetted b@sz6od a kukoricát már nem fogja felvenni...

A kukorica se olcsó, pont erre várok én is hogy mindenkinek köccséges legyen a fentartása októberben még 500 ft körül mondogatták élősúlyban, már én kaptam ajánlatot januárra 350-ért
üdv!remélem eu-s szabvány szerint játik is van a malackának
Maskor jobban csinald Balint gazda!
hizik csak zabálja a tápot hetente 1 zsák nem éri meg tartani amit már be zabált,abból már simán vettem volna 1 egész disznót feldarabolva
Hizik a malac?
szeva Faszi
beszéld meg vele én el viszem