Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csumi mindenki
a tacskó tele van 2500ft-os telefonokkal ami kártyás is én dobnám ha hallgatják mások is. ez sem biztonságos ami nekem van lehet én is áldozok egy munkás telefonszámra.
küldj címet!
meg nyerő volt az emberem?
na akkor itt vok,tehát 5x kellene fordulnod, de lehet többször.azonnali kp fizetés azt én garantálom, gázolaj kell most de próbálok bengás kanyart is rendezni.a telefont azért tettem le mert furcsán búgott asszem hogy kint vagy. itt ócóbb a kummunikáció. kawaszeki@freemail.hu a címem, küld a címed és írom mi kell.
remélem elég garancia vok a fizetésre.
Latom hivta Sam bacsi!
Igaz 3 napja
Bevoltam aludva
ES MOST?
Szép jónapot mindenkinek. Olyanban szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy vennék egy Martin dobot a vasra. Viszont nekem a gyári rendszer van fenn és ehhez ugye csavaros dob kell. Nincs valamelyikőtöknek fényképe róla vagy elképzelése, hogy ha felteszek mondjuk egy 110-es kerek dobot az hogy fog kinézni a gyári rendszer "tányérjától"? Tudom hogy a takaró nem a dobhoz van rögzítve, tehát azt vissza tudom tenni, bár az átmérőjét nem vágom. Ami fenn volt Raptor az 130-as volt és túllógott rajta kb. 1 cm-t a palást, így pont bement alá a gyári takaró. És gyári rendszerhez pl. hogy tesznek ovál dobot (már esztétikailag)? Ott marad a rendszer végén az a kerek tányér amihez rögzítve van a dob, onnan meg megy hátra az ovál?
Ne fekügyé fődi és ki fog az én nyug ellátásomra keresni me a fazi, meg a tesvérem, nem az biztos a két biznyic man
,
Jó reggelt!

Asszem, vissza fexem......
Pipi baszod nem veszed észre hogy mindig te vagy az első mostanság kollektiven haggyuk neked me erre izgusz
itt sütöget a napocka, hóóóóóó nix.
nállunk már akkora a hó hogy térgyig ér de jó hogy fel tettem a béjemwére az M5-toldatot most én tolom a havat
3.-dikk
Na a szomszedban mar perzselik a malacot!

Csak ugy visitott reggel
2.
Jo reggelt trogerek!
Úgy látom bogyesz a teve utca a vonzáskörzet
Mértnem ott bérelsz egy szobát a rendőr palotában
addig én is az vagyok
1 pupákok
Punci ízű, jó éjszakát!
Pussz, Bogyóbaba!
Jobb, ha megyek, és nem mondom el, mit vettem.
Ne hari, nem akartam beléd folyni.